خرید کتاب خارجی از آمازون

خرید کتاب خارجی از آمازون با ۸۰ الی ۹۰ درصد تخفیف

شاید فکرش را هم نکنید که ممکن است شما هم روزی به خرید کتاب خارجی از آمازون نیاز داشته باشید! ولی مسیر تحصیلی یا شغلی شما می‌تواند طوری ترسیم شود که این امر را به یک نیاز ضروری تبدیل کند. به عبارت دیگر، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد!

فیلم راهنما – روش خرید کتاب خارج از کشور

در شرایط عادی، معمولاً این مترجمان هستند که سروکار زیادی با کتاب‌های خارجی دارند. ولی اساتید دانشگاهی، پژوهشگران و دانشجویان نیز می‌توانند از مشتریان این کتاب‌ها باشند. تا مدتی قبل خرید کتاب خارجی از آمازون برای ایرانیان، یک مسئله بغرنج بود. تا اینکه کپی‌فای با ارائه خدمات مناسب توانست به نیاز خریداران گرامی در این زمینه پاسخ دهد.

خرید کتاب خارجی از آمازون با ۸۰ الی ۹۰ درصد تخفیف

خرید کتاب خارجی از آمازون و دردسرهای عظیم!

اولاً چرا باید یک کتاب خارجی را از آمازون تهیه کرد؟ جواب این سؤال آسان است. زیرا بسیاری از کتاب‌های خارجی در بازار ایران وجود ندارند و هیچ راهی جز تهیه آن‌ها از خارج کشور نیست. از سوی دیگر اگر بخواهید محصولی مثل کتاب را از خارج سفارش دهید بهترین روش، تهیه آن از فروشگاه‌های معتبر بین‌المللی مثل آمازون است. تا اینجای ماجرا همه چیز مرتب است؛ ولی مشکل اصلی دقیقاً از همین‌جا شروع می‌شود.

فرض کنید با قصد خرید کتاب خارجی از آمازون وارد این سایت می‌شوید. حالا کتاب موردنظرتان را چطور سفارش می‌دهید؟ مبلغ خرید آن را چگونه می‌پردازید؟ آیا به ویزا کارت یا مستر کارت دسترسی دارید؟ آیا قبلاً نسبت به افتتاح حساب ارزی اقدام کرده‌اید؟ از تحریم‌های وضع‌شده علیه سیستم مالی ایران چطور عبور می‌کنید؟ اگر به فهرست کردن این سؤالات ادامه دهیم، می‌توانیم از دل ماجرا یک هفت‌خانِ تمام‌عیار بیرون بکشیم!

این دردسرها (بخوانید دردسرهای عظیم!) کپی‌فای را مصمم کرد با ارائه خدمات خرید کتاب از خارج، مشکل را به‌طور کامل حل کند. حالا عزیزانی که قصد خرید کتاب‌های خارجی را دارند، با ورود به سامانه کپی‌فای می‌توانند ظرف چند دقیقه، کتاب موردنظرشان را از آمازون سفارش دهند.

کتاب چاپی بخریم یا الکترونیک؟!

امروز برخلاف قدیم، علاوه بر نسخه چاپی یا کاغذی یک کتاب، امکان خرید نسخه الکترونیکی آن نیز هست. انتخاب از بین این دو گزینه به عوامل زیادی بستگی دارد. کتاب‌های چاپی، کماکان طرفداران خاص خودشان را دارند؛ ولی نسخه‌های الکترونیکی طی سال‌های اخیر با استقبال فزاینده‌ای روبرو شده‌اند. این نسخه‌ها، خودشان انواع مختلفی دارند که کیندل و پی‌دی‌اف از آن جمله‌اند. آیا در خرید کتاب خارجی از آمازون بین دو نسخه چاپی و الکترونیکی مردد هستید؟ برای تصمیم‌گیری در این زمینه بهتر است به چند معیار مهم توجه کنید.

1. قیمت کتاب

قیمت کتاب‌های الکترونیکی از قیمت کتاب‌های چاپی بسیار کمتر است. بنابراین اگر از لحاظ بودجه با محدودیت روبرو هستید، خرید نسخه الکترونیکی گزینه بهتری برای شماست. به‌طور کلی، مترجم یا دانشجویی که درآمدش به ریال است و هزینه کتاب را به دلار باید بپردازد، معمولاً خرید کتاب الکترونیکی از آمازون را به خرید نسخه چاپی آن ترجیح می‌دهد.

2. ترجیح شخصی

گاهی ترجیحات شخصی تعیین می‌کنند که در خرید کتاب خارجی از آمازون، چه نسخه‌ای را انتخاب کنید. اگر سال‌های زیادی از رفاقتتان با کتاب و کتاب‌خوانی می‌گذرد، احتمالاً کتاب چاپی را ترجیح می‌دهید. کتاب‌خوان‌های قدیمی آن‌چنان شیفته لذت ورق زدن صفحات و استنشاق عطر کاغذ هستند که به هیچ قیمتی از این تجربه نمی‌گذرند. اگر شما نیز به همین دسته تعلق دارید، طبیعتاً بحث تهیه کتاب الکترونیکی از دستور کار خارج می‌شود!

3. موجود بودن یا نبودن

گاهی شرایط طوری پیش می‌رود که جز تهیه نسخه الکترونیکی، انتخاب دیگری در خرید کتاب خارجی از آمازون ندارید. به‌هرحال ممکن است تهیه ورژن چاپی یک کتاب بنا به دلایل مختلف مثل عدم موجودی یا قدیمی بودن کتاب، امکان‌پذیر نباشد. در این صورت اگر دسترسی به محتوای کتاب برایتان حیاتی باشد، باید به نسخه الکترونیکی آن اکتفا کنید.

4. فوریت

فوریت و اضطرار زمانی، از دیگر عوامل تأثیرگذار بر انتخاب نسخه چاپی یا الکترونیکی یک کتاب است. اگر ترجیحتان در خرید کتاب از آمازون ، نسخه چاپی باشد، باید حدود یک ماه تا رسیدن کتاب از آمریکا به ایران منتظر بمانید. ولی اگر موضوع فوریت دسترسی به کتاب مطرح باشد، آنگاه خرید کتاب الکترونیکی، گزینه‌ای منطقی‌تر است. تهیه این کتاب‌ها برعکس کتاب‌های چاپی، زمان زیادی نمی‌برد و کپی‌فای ظرف چند ساعت آن‌ها را برایتان تهیه می‌کند.

5. شرایط استفاده

از دیگر معیارهای مهم انتخاب در بحث خرید کتاب خارجی از آمازون، شرایط استفاده از کتاب است. اگر قابلیت حمل بی‌دردسر کتاب برایتان یک اولویت است، کتاب الکترونیکی گزینه مناسب‌تری خواهد بود. این کتاب‌ها را می‌توانید با ذخیره روی حافظه گوشی، همه جا همراه خود ببرید و مهم‌تر اینکه نگهداری آن‌ها به هیچ فضای فیزیکی نیاز ندارد.

با فراگیری و رواج هر چه بیشتر فناوری‌هایی مثل ویدئو پروژکتور، حالا حتی اساتید قدیمی دانشگاهی نیز از کتاب‌های الکترونیکی استقبال می‌کنند. امکان نمایش محتوای این نوع کتاب‌ها روی پرده برای مخاطبان، یک ویژگی فوق‌العاده است که کتاب‌های چاپی فاقد آن هستند. بااین‌حال، اگر شرایط ذکرشده برایتان اهمیتی ندارند، می‌توانید نسبت به خرید کتاب چاپی اقدام کنید.

خرید کتاب خارجی از آمازون؛ ارزان‌تر از همه جا!

کپی‌فای به‌عنوان مرجع خرید کتاب خارجی از آمازون، تهیه کتاب‌های الکترونیک و چاپی را با ارزان‌ترین قیمت ممکن برای خریداران گرامی امکان‌پذیر ساخته است. آن‌قدر ارزان که گاهی می‌توانید یک کتاب خارجی الکترونیکی را با 95% تخفیف تهیه کنید.

اما چه عواملی باعث می‌شود که کپی‌فای، بتواند کتاب‌ها را با چنین قیمت ارزانی برای مشتریان تهیه کند؟

  • اولین عامل، همکاری و روابط نزدیک کپی‌فای با شرکت‌های انتشاراتی خارج از کشور است. این تعامل تنگاتنگ، برای خرید کتاب از این شرکت‌ها با قیمت سفارشی و به‌مراتب پایین‌تر، زمینه مساعدی را ایجاد می‌کند.

  • عامل دوم این است که کپی‌فای، کلیه کتاب‌های درخواستی شما عزیزان را به‌صورت مستقیم از آمازون تهیه می‌کند. 

تهیه مستقیم سفارش‌ها از آمازون، کانال‌های واسطه‌ای را حذف می‌کند. وقتی واسطه‌ای در میان نباشد، خریدار حداقل بهای ممکن را برای خرید کتاب خارجی از آمازون می‌پردازد. قیمت تمام‌شده هر محصولی اعم از کتاب در یک بازار تا حد زیادی به وجود یا عدم وجود لایه‌های واسطه‌ای بستگی دارد. هر چقدر واسطه‌ها بیشتر و بحث دلالی داغ‌تر باشد، محصول با قیمت بیشتری به دست خریدار می‌رسد. ولی کپی‌فای که خودش یک مرجع و توزیع‌کننده عمده کتاب‌های خارجی در ایران است، با عرضه مستقیم سفارش‌های خریداران، تجربه یک خرید راحت و مقرون‌به‌صرفه را برای آن‌ها رقم می‌زند.

آیا شما هم خواهان تهیه کتاب‌های خارجی نایاب در بازار ایران هستید؟ اگر تا امروز با کپی‌فای و خدمات آن آشنا نبوده‌اید، احتمالاً دردسرهای زیادی را در این راه تجربه کرده‌اید. ولی حالا می‌توانید با عضویت رایگان در سامانه کپی‌فای و افزایش اعتبار، سفارش کتاب خارجی موردنظرتان را از آمازون به‌آسانی ثبت کنید.

کتاب چاپی یا الکترونیکی؟ فرقی نمی‌کند! این مسئله‌ای است که شما باید درباره آن تصمیم بگیرید؛ رسالت کپی‌فای، رسیدگی به سفارش شما عزیزان در حداقل زمان و با مناسب‌ترین قیمت خرید است.

خرید آسان کتاب‌های خارجی از آمازون با کمک کپی‌فای

خرید کتاب‌های خارجی از آمازون با همکاری کپی‌فای، تبدیل به یک تجربه راحت و لذت‌بخش شده است. در زیر، به برخی از ایده‌های دیگر که کپی‌فای برای راحتی و رضایت بیشتر شما عزیزان ارائه می‌دهد، اشاره می‌کنیم:

1. تنوع محصولات: کپی‌فای با تنوع بالایی از کتاب‌های خارجی در اختیار شما قرار می‌دهد. این به شما امکان می‌دهد که بین گستره‌ای از عناوین و موضوعات، کتابی را که به دنبال آن هستید، انتخاب کنید.

2. تخفیف‌ها و پیشنهادها: کپی‌فای از طریق تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه، فرصتی را برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خرید ارائه می‌دهد. این امکان را به شما می‌دهد تا کتاب‌هایی را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید.

3. ارسال سریع و مطمئن: با استفاده از خدمات ارسال مطمئن کپی‌فای، مطمئن شوید که کتاب‌های خود را به موقع و در شرایط عالی دریافت خواهید کرد.

4. پشتیبانی مشتریان: کپی‌فای با تیم پشتیبانی مجرب و دوستانه خود، به شما اطمینان می‌دهد که هرگونه سوال یا مشکلی که در فرآیند خرید و ارسال پیش‌بینی می‌شود، به سرعت و با دقت حل خواهد شد.

5. گزینه‌های پرداخت متنوع: با ارائه گزینه‌های پرداخت متنوع، از جمله پرداخت اینترنتی، انتقال وجه، پرداخت در محل و …، کپی‌فای به شما امکان می‌دهد تا به راحتی و بدون مشکلاتی هزینه خرید خود را پرداخت کنید.

به‌طور کلی، با انتخاب خرید کتاب‌های خارجی از آمازون از طریق کپی‌فای، شما نه تنها به تجربه خریدی ساده و مطمئن دست خواهید یافت، بلکه از تخفیف‌ها، تنوع محصولات و خدمات متمایزی نیز بهره‌مند خواهید شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.