اعتراض به رتبه بندی معلمان

شیوه اعتراض به رتبه بندی معلمان | چطور رتبه را ارتقا دهیم؟

* این مطلب که درباره اعتراض به رتبه بندی معلمان نوشته شده است یک یادداشت هست و نظر سازمان یا ارگان رسمی و خاصی نیست.

این روزها که فرایند رتبه‌بندی مجددا شروع شده است، ادارات به سرعت رتبه‌های معلمان را بررسی و حکم جدید می‌زنند. اما در میان همکارانی هستند که حق آن‌ها ضایع شده است. موارد بسیار زیادی است که معلم با بیش از 25 سال سابقه و حضور در انواع پست‌های معاونت مدیریتی و آموزشی حائز رتبه 2 یا 3 شده است. حتی برخی از معلمان با مدرک کارشناسی ارشد نیز به صورت غیرقایل قبولی از رتبه‌های 3،4 و 5 جامانده‌اند.

متاسفانه هنوز دلیل روشنی برای رتبه‌های ناخواسته مشخص نشده است. از یک طرف فرایند خیلی سریع اتفاق افتاده است و از طرفی در بخشنامه‌ها به صراحت مشخص نشده است که با چه معیاری یک معلم از رتبه‌های خوب جا می‌ماند.

ادامه مطلب

سایت دانلود کتاب خارجی

سایت دانلود کتاب خارجی (Amazon – eBay – Google Book)

شاید شما هم زیر و رو کردن اینترنت برای پیدا کردن یک سایت کتاب خارجی را تجربه کرده باشید! اگر این‌طور است، احتمالاً درک می‌کنید که درباره چه فرایند فرسایشی و خسته‌کننده‌ای حرف می‌زنیم. البته سایت‌های معتبر دانلود کتاب خارجی که واقعاً پاسخگوی نیاز کاربران باشند، کم نیستند. ولی استفاده از خدمات این سایت‌ها معمولاً رایگان نیست و این رایگان نبودن، درست در نقطه مقابل هدفی قرار می‌گیرد که اکثر ما به دنبال آن هستیم.


ورود به صفحه خرید کتاب از آمازون و سفارش آنلاین نسخه الکترونیکی کتاب مطلوبتان


ادامه مطلب

خرید ارزان کتاب از آمازون

خرید ارزان کتاب از آمازون؛ از ایده تا عمل!

خرید ارزان کتاب از آمازون یک مزیت ارزشمند است. ارزش چنین فرصتی مخصوصاً در این آشفته‌بازار ارز که قیمت دلار مرتباً بالا می‌رود، بیشتر به چشم می‌آید. اگر در جستجوی کتابی باشید که نتوانید آن را از فروشگاه‌های ایرانی تهیه کنید، آخرین و تنها راه شما تهیه اینترنتی آن کتاب از فروشگاه‌های خارجی است. در بحث خرید کتاب خارجی، آمازون اولین گزینه‌ای است که به ذهن خطور می‌کند. پس اگر قصد خرید اینترنتی کتاب از آمازون را دارید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 


ورود به صفحه خرید کتاب از آمازون و سفارش آنلاین نسخه الکترونیکی کتاب مطلوبتان


ادامه مطلب

خرید اینترنتی کتاب خارج از ایران

خرید اینترنتی کتاب خارج از ایران فرمت‌های PDF / ePub / کیندل

خرید اینترنتی کتاب خارج از ایران موضوعی است که شاید فکر نکنید روزی برایتان به یک مسئله تبدیل شود. ولی چه‌بسا در عمل، خلاف این امر اتفاق بیفتد!

در کشور ما اقشار زیادی را می‌توان یافت که هر کدام به نوعی، با کتاب سروکار دارند. احتمالاً اولین قشری که به ذهنتان خطور می‌کند، اساتید دانشگاهی یا دانشجویان است؛ ولی این تنها بخشی از ماجراست. ایران، جامعه بزرگی از پژوهشگران را در رشته‌ها و حوزه‌های مختلف دارد و علاوه بر این، نباید مترجمین را از یاد ببریم. بخش زیادی از ترجمه‌هایی که سالانه وارد بازار کتاب می‌شوند، حاصل زحمات مترجمینی هستند که با هزار و یک مشکل این کار را به نحو احسن انجام می‌دهند. ناشرین نیز یکی دیگر از مهم‌ترین فعالان عرصه کتاب هستند که دسترسی به عناوین خارجی بخش مهمی از فعالیت‌های آن‌هاست.

ادامه مطلب

سفارش تولید محتوا جشنواره تجارب برتر تربیتی

سفارش تولید محتوا جشنواره تجارب برتر تربیتی【تحویل 9 روزه】

تجربه‌های زیسته در بطن آموزش و پرورش آنقدر زیاد است که سال‌ها اجرا می‌شود و ممکن است با پایان خدمت معلم، پایان یابد و دیگر اثری از آن باقی نماند. جشنواره تجارب برتر تربیتی دقیقا یک حرکت جدی برای حفظ و معرفی این تجربیات است که سال‌هاست در آموزش و پرورش اجرا می‌شود و اقصی نقاط کشور تجارب برتر زیسته جمع آوری و داوری می‌شود و از تهیه کنندگان آثار برگزینده وزارت آموزش و پرورش و وزیر آن تقدیر می‌کند. اگر به دنبال شرکت در این جشنواره و سفارش تولید محتوا جشنواره تجارب برتر تربیتی هستید، دقیقا جای درستی آمده‌اید:

سفارش تولید محتوا جشنواره برتر تربینی

این پست‌‎ها می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند:

 • دبیران
 • آموزگاران
 • مدیران مدارس
 • معاونین مدارس
 • کارکنان اداری
 • مشاوران
 • مربیان پرورشی
 • مربیان بهداشت

آنچه در دستورالعمل جشنواره آمده است. تقریبا همه نیروهای آموزشی، فرهنگی و ستادی آموزش و پرورش می‌توانند در این جشنواره شرکت کرده و آثار خود را ارسال کنند. حتی بخش دیگری نیز برای نیروهای بازنشسته آموزش و پرورش در جشنواره در نظر گرفته شده است، که فقط نیروهای بازنشسته می‌توانند در آن شرکت کنند.

جشنواره تجارب برتر تربیتی؟

دستاوردهای نظام تعلیم و تربیت در جهت ایجاد، تغییر، بهبود و اصالح رفتار دانش آموزان در حوزه عمل تربیت در فرایند یاددهی- یادگیری است. که توسط معلمان، آموزگاران، مدیران، مشاوران و … بدست می‌آید. این دستاوردها در قالب یک گزارش 6 صفحه‌ای آماده و ارسال می‌شود.

آثار آماده شده به کجا ارسال می‌شود؟

هر سال یک استان مسئولیت اجرای جشنواره را به عهده می‌گیرد. دبیرخانه اصلی جشنواره نیز همان استان می‌شود. اما در ابلاغیه‌هایی که برای هر استان ارسال می‌شود. استان‌ها وظیفه دارند آثار تمام شهرستان‌ها را جمع‌آوری و آثار را داوری کنند. سپس با توجه به سهیمه‌ای که دبیرخانه مشخص کرده است. آثار برتر را به مرحله کشوری ارسال می‌کنند. اما برای مثال یک آموزگار وقتی گزارش تجربه برتر تربیتی خود را آماده کرد، آن را به منطقه خود ارسال می‌کند. در هر منطقه هم آثار توسط هیات داوران بررسی و داوری می‌شود. سپس آثار برگزیده به استان ارسال می‌شود. دقیقا همان پروسه‌ای که در جشنواره تولید محتوای آموزشی وجود دارد.

آیا همکاران شاغل در مدارس غیردولتی نیز می‌توانند در جشنواره شرکت کنند؟

بله،

این گروه از فرهنگیان نیز می‌توانند در جشنواره تجارب برتر زیسته تربیتی شرکت کنند. اما آثار آن‌ها فقط در سطح منطقه و استان داوری می‌شود و به آثار آن‌ها به مرحله کشوری راه نمی‌یابد.

بخش تجربه های ماندگار

این بخش ویژه همکاران بازنشسته و پیشکسوت است. گفتنی است که مهم‌ترین تجربه‌ها پیش باتجربه‌هاست. به همین دلیل در این جشنواره بخش ویژه‌ای برای همکاران بازنشسته آماده شده است. گفتنی است این بخش مخصوص این عزیزان است و همکاران شاغل نباید به این بخش آثاری ارسال کنند.

بخش تربیتی

در این بخش که یکی از دو بخش جشنواره است. تمام همکاران شاغل در آموزش و پرورش می‌توانند شرکت کنند. این بخش از جشنواره شامل تمام فعالیت‌های مرتبط با ساحت‌های شش گانه اعم از فرهنگی، هنری، اردویی، قرآن، نماز، عترت، مشاوره، مراقبت دربرابرآسیب های اجتماعی، فضای مجازی و… است. که باید متناسب با سند تحول بنیادین آموزش و پروش باشد. البته دبیرخانه برخی ویژگی‌ها را برای آثار مشخص کرده است. که توجه به آن‌ها و اجرای دقیق آن‌ها برگزیده شدن اثر شما را تضمین می‌کند:

 1. جامعیت، انسجام، فراگیری، قابلیت آزمودن و الگوسازی تجربه
 2. مبتنی بر مفاد و چارچوب سند تحول بنیادین آموزشو پرورشی
 3. تعامل و مشارکت عوامل مدرسه در اجرای تجربه
 4. اجرا بر مبنای نیازسنجی و حل مشکالت واقعی
 5. کاربردی و راهگشا و بهصرفه بودن تجربه و پیشنهادهای آن برای مجری و دیگران
 6. انطباق با یافتههای علمی و پژوهشی و تربیتی
 7. نوآورانه، خالقانه، ارزشمند و سازندهی
 8. مبتنی بر ارزشهای دینی و اخالقی و هویتبخشی ملی- مذهبی
 9. توجه به ذینفعان اعم از دانشآموزان، والدین و معلمان و فرصت ابراز نظر، نقد و تغییر
 10. رعایت صداقت، امانت و ارزشهای انسانی و اخالقی در اجرا و امکان راستی آزمایی

گزارش تجارب برتر تربیتی چگونه نوشته می‌شود؟

برای نوشتن این گزارش باید عوامل مختلفی که در دستورالعمل آماده است رعایت کنید. که بخشی از این الزامات مربوط به ساختار گزارش است که به صورت دقیق در دستورالعمل جشنواره آماده است. بخشی هم مربوط به ویژگی‌های تایپوگرافی است که آن هم باید رعایت شود. که ما در زیر به بخشی از این موارد اشاره می‌کنیم. اما پیشنهاد می‌شود، بخشنامه مربوط به سال جدید را دانلود و آن را به طور دقیق مطالعه کنید.

 • کل گزارش تجربه باید حداکثر در 6 صفحه A4 (بدون احتساب صفحۀ جلد) با قلم Nazanin B، فونت 14 و فاصلۀ خطوط 15/1،تدوین و تنظیم و در دو فایل PDF و Word ارائه شود.

یکی از عواملی هم که در برگزیده شدن آثار شما دارد. فرم امتیاز دهی جشنواره تجارب برتر تربیتی است که در زیر عکس آن را برای شما ارسال کردیم. اما باز هم تاکید می‌شود فایل جدید دستورالعمل جشنواره برتر تجارب تربیتی را پیدا کنید و از طریق آن به این فایل دسترسی داشته باشید. هنگام نوشتن گزارش اگر به منابع یا مقاله و یا کتاب‌های چاپ خارجی نیاز داشتید. می‌توانید از قسمت سفارش خرید کتاب از آمازون ثبت کنید تا کپی فای آن منابع را برای شما تامین کند.

 

فرم امتیاز دهی جشنواره تجارب برتر تربیتی

سفارش تولید محتوا برای جشنواره برتر تربینی

اگر دوست دارید برای شرکت در این جشنواره کار ارسال کنید. می‌توانید با سفارش تولید محتوا جشنواره برتر تربینی کار را به ما بسپارید. اگر برای شرکت در جشنواره موضوع انتخاب کرده‌اید چه بهتر. اما اگر موضوعی انتخاب نکرده‌اید ما در این امر نیز شما را راهنمایی می‌کنیم. اما توجه داشته باشید که مستندات لازم برای تکمیل گزارش به عهده خود شماست. یعنی اگر نیازی باشد عکسی گرفته شود یا فایلی توسط مدیر مدرسه امضا و اسکن شود؛ یا جلسه یا جلساتی در مدرسه برگزار شود و عکس گرفته شود، این‌ها همه به عهده شماست.

 

چنانچه دوست دارید سفارش تولید محتوا خود را به ما بسپارید از طریق شبکه اجتماعی شاد و یا واتساپ به ما پیام دهید.

سفارش تولید محتوا جشنواره برتر تربینی

 

در آموزش و پرورش جشنواره‎‌های دیگری نیز برگزار می‌شود. مثلا می‌توانید با سفارش تولید محتوا برای جشنواره الکترونیکی رشد شرکت کنید. یا اگر در پایه ابتدایی مشغول هستید، می‌توانید برای با سفارش تولید محتوا برای ایما محتواهای خود را در کانال‌های ایما به ثبت برسانید و از امتیاز آن در رتبه بندی بهرمند شوید.

 

خرید کتاب از Amazon

خرید کتاب از Amazon را با مسیر آسان طی کنید

آیا تابه‌حال با چالش خرید کتاب از Amazon روبرو شده‌اید؟ چالشی که اگر مسیر عبور از آن را ندانید، می‌تواند دردسرهای زیادی برایتان ایجاد کند.

سفارش کتاب از Amazon معمولاً زمانی موضوعیت پیدا می‌کند که بحث تهیه کتاب خارجی مطرح باشد. همان‌طور که می‌دانید، تعداد کتب خارجی موجود در بازار ایران محدود است. درواقع نسبت کتاب‌های خارجی موجود در بازار به کتاب‌های ناموجود، عدد قابل‌توجهی نیست. به همین دلیل، تهیه یک کتاب خارجی در بازار ایران مخصوصاً اگر آن کتاب جدید باشد، کاری بسیار سخت و حتی محال است.

amazon book search


لطفا به صفحه مخصوص سفارش کتاب آمازون کلیک کنید


ناموجود بودن کتاب باعث می‌شود راهی جز تهیه کتاب از بازارهای خارجی برای مشتری باقی نماند. یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه‌های خارجی برای خرید کتاب، آمازون است. ولی با توجه به محدودیت‌های ناشی از اِعمال تحریم‌های مختلف، خرید کتاب از Amazon هم برای خریداران ایرانی، امکان‌پذیر نیست. به نظر می‌رسد همه راه‌ها به بن‌بست ختم می‌شوند؛ ولی این‌طور نیست! کپی فای هر بن‌بست و مانعی را در مسیر خرید کتاب خارجی از مقابلتان برمی‌دارد.

ادامه مطلب

سفارش تولید محتوای الکترونیکی

سفارش تولید محتوای الکترونیکی تمام پایه‌ها ** ویژه معلمان **

سلام و درود خدمت همکار فرهنگی عزیز، امیدوارم ایام به کار باشه… آیا برای کسب امتیاز در رتبه بندی نیاز به بارگزاری ساخت تولید محتوا داری؟ آیا قصد داری محتوای الکترونیکی آماده کنی؟ آیا دوست داری در جشنواره شرکت کنی؟ یا تولید محتوا یکی از تکالیف واحد درسی شما در دانشگاه هست؟

به هر صورت به هر دلیلی به یک تولید محتوای الکترونیکی آموزشی نیاز داری؟

تبریک می‌گیم… جای درستی آمدی… چونکه ما اینجا صفر تا صد کار سفارش تولید محتوای الکترونیکی را برای شما انجام می‌دهیم. برای مشاهده نمومه کار و دانلود تولید محتوای الکترونیکی از طریق اپلیکیشن شاد به ما پیام بگذارید.

نحوه سفارش تولید محتوا برای رشد

ادامه مطلب

سفارش محتوا برای جشنواره ملی رشد

سفارش تولید محتوا برای رشد 【جشنواره‌ ملی رشد+تحویل 24 ساعته】

اگر قصد دارید در جشنواره رشد شرکت کنید، قطعا ایده‌های خوبی برای اجرا دارید. اما آشنا نبودن به مهارت‌های تولید محتوا ممکن است شما را مایوس کند. ولی نگران نباشید ما در این مسیر شما را راهنمایی می‌کنیم تا بهترین کار رو برای این جشنواره آماده و ارسال کنید. حتی اگر ایده نداشته باشید ما در این مورد نیز شما را راهنمایی می‌کنیم. کافیست به شماره‌ ما در واتساپ یا شاد پیام بفرستید.

نحوه سفارش تولید محتوا برای رشد

جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رشد چیست؟

یکی از معتبرترین و جامع‌ترین جشنواره در حوزه تولید محتوای آموزشی الکترونیکی آموزش و پرورش را رشد برگزار می‌کند. این جشنواره سال‌هاست با هدف گسترش دانش نوین در زمینه ساخت محتوای آموزشی اجرا می‌شود.

ادامه مطلب

سفارش تولید محتوا برای ایما

سفارش تولید محتوا برای ایما 【تضمین درج در شاد + تحویل 1 روز】

بعد از اتفاقاتی که در چند سال‌تحصیلی گذشته روی داد. آموزش هنوز هم جریان دارد. ما الان شاهد آن هستیم که همه چیز در دنیای آموزش به حالت سابق برگشته‌ است. به طوری که دانش آموزان سر کلاس حضور دارند و در نیمکت‌های خود نشسته و به صدای دلنشین معلم خود گوش می‌دهند.  اما آموزش و پرورش در سال‌های بعد از کرونا از جنبه‌های مجازی رشد یافته است. همه شما در جریان هستید که ما امروز اپلیکیشن شاد را از آن دوران به ارث برده‌ایم. معلمان مهارت‌های جدید یاد گرفته‌اند و با روش‌های تولید محتوای آموزشی آشنا شده‌اند.

در این میان اداره تکنولوژی آموزشی، گروه‌های آموزشی و بررسی محتوا، تلاش کرده‌اند تا از این بسترهای مجازی ایجاد شده استفاده کنند. یکی از این برنامه‌هایی که در آموزش و پرورش زیاد به چشم می‌آید. کاری است که با عنوان تولید محتوای آموزشی ایما شناخته می‌شود.

ادامه مطلب

money banks germany euro money

سریعترین و بهترین راه انتقال پول از ایران به اروپا آلمان، فرانسه، هلند (تجربه شخصی)

حتما بعد از مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی، با کلی مشکلات مالی مواجه شدین که یک سری مدارک اضافی تر از شما درخواست میشه، یک سری فرم اضافه تر پر میکنید و چقدر سخته که بتونید یک حساب بانکی باز کنید و بعد از باز کردن حساب تازه مرحله اصلی شروع میشه یعنی نحوه انتقال دادن پول به ایران.

برای انتقال پول به ایران در حالت معمول باید با صرافی های که در اروپا به صورت قانونی فعالیت میکنند صحبت کنید که بنده در کشور آلمان و شهر برلین حتی یک نمونه هم از این نوع صرافی که دفتر داشته باشه و قانونی اقدام کنه ندیدم.

در صورتی روش افراد رو انتخاب کنید روال به این صورت هست که افراد در گروه های تلگرامی یا واتس آپ اعلام میکنند که مثلا 200 یورو برای فروش دارند. مشکل این روش اینه که باید حضوری انجام بدین اکثرا چون به قول خودشون پول سیاه هست غیر قانونی بدست اومده، ممکنه بعد از واریز شما واریزی از طرف اونا صورت نگیره در صورت موفقیت آمیز بودن به صورت نقد هم دوباره باید برین بانک و وجه رو دستی واریز کنید به حساب

مشکل دیگه هم محدودیت واریز به حساب افراد هست که نمیتوانید مبالغ بالاتر از 10 میلیون رو به راحتی منتقل کنید.

در این روش که در ادامه مطرح خواهد شد میتونید بدون و واسطه و به قانونی ترین شکل ممکن خیلی سریع پول از ایران به حسابتون در اروپا(در این مقاله آلمان) منتقل کنید یا برعکس

ادامه مطلب