سفارش تولید محتوای آموزشی ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی ابتدایی / * ویژه معلمان ابتدایی *

سفارش فوری تولید محتوای آموزشی ابتدایی برای معلمان در تمام پایه‌های اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم پذیرفته می‌شود. برای سفارش فوری لطفا در یکی از پیامرسان‌های واتساپ یا اپلیکیشن شاد پیام بگذارید ما به محض مشاهده پیام شما، نمونه کار تولید محتوا را خدمتتان ارسال می‌کنیم و تمام شرایط آن را به شما می‌نویسیم و قیمت هر نوع محتوا را در آنجا برای شما مشخص می‌کنیم.

سفارش تولید محتوا الکترونیکی آموزشی

سفارش تولید محتوای آموزشی ابتدایی

جشنواره‌ها، بخشنامه‌ها و نیازهای محتوایی دیگر

اگر معلم، مشاور، مدیر یا معاونی هستید که در مقطع ابتدایی کار می‌کنید. هر سال تحصیلی تعدادی از جشنواره‌ها و مسابقه‌ها را خواهید داشت. علاقمندان همیشه دوست دارند در یکی از جشنواره‌ها شرکت کنند و شانس خود را برای کسب رتبه مطلوب محک بزنند. اما همیشه کار با نرم افزارهایی مثل فوتوشاپ، کامتازیا، اینشات، پاورپوینت برای خیلی از شماها دردسرساز می‌شود. سادتر بگیم، حوصله سروکله زدن با کامپیوتر و موبایل ندارید. ما اینجا هستیم که در یکی از موارد زیر برای شما کمک کنید و تولید محتوای آموزشی ابتدایی شما را با کمک‌ خودتان انجام دهیم.

جشنواره های تولید محتوا در مقطع ابتدایی

البته سال‌به سال جشنواره‌های جدید به این لیست اضافه می‌شود و ممکن است چیزی که شما به دنبال آن هستید در تصویر بالا نباشد. مثلا همین تولید محتوای جشنواره نوجوان سالم که امسال سیزدهمین دوره آن در حال برگزاریه یکی از این‌‎هاست. کافی است نیاز محتوایی خود را به ما اطلاع دهید.

انواع قالب‌هایی محتوایی در مقطع ابتدایی

عمدتا در آموزش و پرورش، در بخش تولید محتوای آموزشی ابتدایی محتوا را در قالب‌های موشن گرافی، ویدیو و نرم افزار می‌خواهند. اما این برای همه جشنواره‌ها صدق نمی‌کند. چرا که هر جشنوره‌ای با هدف خاصی که دنبال می‌کند جزئیات خاصی را می‌خواهد. ما قالب‌عای مختلف را در جدول زیر برای شما توضیح می‌دهیم:

موشن گرافی / ویدیویی  موشن گرافی به دلیل جلوه‌های بصری و زیبایی که دارد برای دانش آموزات پایه ابتدایی بسیار موثر است. موشن گرافی که عموما آن را با عنوان تولید محتوای آموزشی ویدویی می‌شناسند؛ با فرمت mp4  ارایه می‌شود که در تمام دستگاه‌های الکترونیکی مثل موبایل، تلویزیون و کامپیوتر قابل اجرا و استفاده است. 
الکترونیکی / نرم افزار  تولید محتوای آموزشی الکترونیکی ابتدایی نیز در مقطع آموزش ابتدایی از اهمیت زیادی برخوردار است. تعاملی بودن این نوع محتوا برای طیف کودکان خیلی مهیج است. زمانی که دانش آموز با انتخاب دکمه درست و ارسال پاسخ صحیح صدای تشویق معلم خود را می‌شنود بسیار خوش حال می‌شود. مهم‌ترین نرم‌افزاری که با آن تولید محتوای الکترونیکی آموزشی درست می‌کنند استوری لاین و اسکرچ است. 
پوستر / اینفوگرافیک پوسترها نیز از دیگر ابزارهای ارایه اطلاعات هستند. که در بعضی از جشنواره‌ها یکی از قالب‌های رقابت طراحی پوستر است. اینفوگرافیک هم یکی دیگر از تکنیک‌ها در طراحی پوستر است که بیشتر به معنای نمایش گرافیکی اطلاعات است. 
پادکست / صوتی پادکست‌ها صوتی‌هستند. البته پادکست‌های ویدویی‌هم درست می‌شوند و در دنیا رایج شده است. اما در آموزش و پرورش عموما مقصود از پادکست محتوای صوتی است. 

تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه اول

درس‌های مهم در پایه اول ابتدایی ریاضی و علوم و فارسی هستند که می‌توان برای هر کدام از این درس‌ها محتوای بینظیری آماده کرد که چشم هر دانش‌آموزی به دیدن آن خیره شود. اگر برای ریاضی اول ابتدایی محتوای آموزشی نیاز دارید. ما هر تم از ریاضی را می‌توانیم در 4 ویدیو مجزا برای شما آماده کنیم. تا دانش آموزان  در کوتاه‌ترین زمان ممکن مطالب گنگ ریاضی را یاد بگیرند.

تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه اول 

از دیگر مباحث مهم درس فارسی اول ابتدایی نشانه‌ها هستند که اگر با شعر و موسیقی و المان‌های گرافیکی جذاب آموزش داده شوند برای دانش آموزان خیلی آسان به نظر می‌آید و آن را به خوبی یاد می‌گیرند. البته سایر درس‌های فارسی اول ابتدایی را نیز می‌توان به کمک نرم افزارهای قوی به صورت حرفه‌ای کار کرد.

تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه دوم

پایه دوم نیز مانند پایه اول ابتدایی حساسیت‌های خاص خود را دارد. در این پایه دانش آموزان هنوز در مسایل و مشکلات پایه اول ابتدایی مانده‌اند. از این رو با تولید آثار آموزشی در قالب‌های موشن گرافی یا نرم افزار بتوانیم بخشی از مشکلات آموزشی دانش آموزان این پایه را حل کنیم.

تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه دوم 

در پایه دوم ابتدایی درس فارسی اهمیت بسزایی دارد چونکه همه حروف و نشانه‌ها را در پایه قبل به دانش آموزان یاد دادیم. حالا زمان تمرین و تقویت مهارت خواندن و نوشتن است.

تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه سوم

در پایه سوم هم می‌توان با ساخت نرم افزار آموزشی برای علوم و همچنین محتواهای ویدویی برای فارسی و ریاضی از تکنولوژی بهره برد. همچنین کتاب مطالعات اجتماعی هم به کتاب‌ها اضافه شده است و دانش آموزان مفاهیم جدیدی یاد می‌گیرند.

تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه سوم ابتدایی

استفاده از تولید محتوا در آموزش درس‌های مطالعات پایه سوم کمک بزرگی به درک و فهم مطالب پیچده کمک می‌کند.

تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه چهارم

مانند پایه سوم؛ در پایه چهارم ابتدایی نیز دانش آموزان با درس‌های ریاضی، مطالعات اجتماعی، علوم تجربی و قرآن و فارسی درگیر هستند. که ما می‌توانیم کمک کنیم تا به شیوه‌ای جدید مطالب و محتوای سنگین دروس را برای دانش آموزان در قالب موشن گرافی؛ ویدیو و پوستر آماده کنید.

 تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه چهارم 

درس  علوم تجربی سوم ابتدایی نیز طوری است که اگر در قالب نرم افزار آماده شود بهره وری بیشتری دارد و به فراخور درس نرم افزار مناسب این درس طراحی و ساخته می‌شود تا دانش آموزان با نصب آن در موبایل و یا اجرای آن در کامپیوتر از مطالب آماده شده استفاده کنند.

تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه پنجم

در پایه پنجم ابتدایی همه کتاب‌ها مانند پایه‌های سوم تا چهارم است. با این تفاوت که حجم درس‌ها مقداری افزایش یافته است و مطالب عمدتا در درس ریاضی سخت‌تر و کاربردی تر شده است. تدریس در پایه پنجم سخت نیست به سبب اینکه دانش آموزان در 4 سال اخیر تا میزان مناسبی تقویت شده‌اند. بنابراین اگر قصد دارید یادگیری آن‌ها را تثبیت کنید. می توانید با سفارش تولید محتوای آموزشی ابتدایی به خواسته خود برسید.

 تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه پنجم

تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه ششم

ما به تمام کتاب‌های پایه ششم ابتدایی خدمات ساخت محتوای درسی را انجام می‌دهیم. در این پایه کتاب‌های کار و فناوری و همچنین کتاب تفکر و پژوهش اضافه شده است که این دو منبع هم درس‌های زیبایی برای محتوا سازی دارند.

 تولید محتوای آموزش ابتدایی پایه ششم

سفارش فوری تولید محتوای آموزشی ابتدایی

اگر قصد دارید سریع سفارش ثبت کنید. به شماره‌های ما در واتساپ یا شاد پیام بگذارید. ما بعد از مشاهده درخواست شما نمونه‌ کاری جهت بررسی کار از جنبه فنی ارسال می‌کنیم. زمانی که شما نمونه را مشاهده کردید و همچنین توضیحات ما را از روند انجام کار متوجه شدید با آرامش خاطر می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

شماره جهت ثبت تولید محتوای آموزشی ابتدایی

8618 951 0936 

سفارش در واتساپ یا شاد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.