تولید محتوای سئو

تولید محتوای سئو

با رشد روزافزون جامعه آماری اینترنت به عنوان ابزار بازاریابی باعث ایجاد یک رشته جدید شده است. سئو یا تولید محتوا برای بهینه سازی موتور های جستجو یک رشته جدید در فضای مجازی و اینترنت نامی است که این رشته بخود اختصاص داده است.

سئو را بهتر بشناسیم.

موقع تولید محتوا برای یک وبسایت هم باید واکنش خواننده ها را به این محتوا در نظر داشته باشید وهمچنین واژه هایی که شما در محتوای خود انتخاب میکنید توجه موتور های جستجو را جلب کند و رنکینگ و رتبه شما در موتورهای جستجو بالا ببرد.

یکی از مجله های بازاریابی استفاده مکرر از کلید واژها (برچسب ها) را در چندین جا از وبسایت توصیه کرده بود که پویشگرموتورهای جستجو برچسب ها را پیدا کنند .اما دوستان و محتوانگار همکار بنده آقای فرید پارسا می گوید  :نه تنها این توصیه اشتباه است بلکه مضرر نیز هست. این بدترین پیشنهادی خواهد بود که شما برلی بهینه سازی موتورهای جستجو پیشنهاد می دهید. این اصل که به عنوان نوشتن کلید واژه یاد می شود همچنین توسط الگوریتم های موتورهای جستجو نیز رد می شود.دربعضی از شرایط وخیم وبلاگ یا وبسایت شما جریمه می شود بدتر از آن سایت شما توسط بازدیدکنندگان عجیب بنظر می رسد. استفاده نکردن زیاد از برچسب ها در صفحات و در متا تگ ها بهتر از استفاده کردن آنهاست. استفاده مکرر از برچسب ها در صفحات هیچ ربطی به پیداشدن توسط تارهای جستجو ندارد. و اگر یک پویشگر یک صفحه را پیدا کند باز هم نیازی به تکرار آن کلیدواژه ها ندارد.

از آنجایی که بنده یک متخصص سئو نیستم در این زمینه از افراد ماهر  مشاوره های زیادی گرفته ام  تا دررابطه با مزایای استفاده از برچسب در اینجا بیاورم.

رضا خدابخش می گوید:اسفاده از کلید واژه ها در صفحات وب آن تمرکزی که نیاز برای موفقیت در یک کسب و کار داشته باشیم را میگیرد. باید به صورت مستقیم به مشتری تمرکز کرد، کلیدواژه نویسی ترفندی برای فریب دادن موتورهای جستجو است.

مشاور بازاریابی جناب آقای بابک وطن پرست می گوید: موتورهای جستجو مهم هستند ولی داشتن یک سایتی که به صورت چشمگیری میفروشد مهم تراز آن است ما باید تمرکز خود را برای نوشتن محتوا های خوبی که بصورت موثر ارتباط برقرار می کنند،بگذاریم. بخاطر داشته باشید که مردم نه فقط از موتور های جستجو بلکه از منابع مختلفی مانند تبلیغات،ایمیل های مستقیم و… به سایت شما می آیند وکار شایسته ای نیست که بدنبال بهینه سازی تنها یکی از این منابع باشید. و اگر چنین کنید سایت شما نسبت به وبسایت های دیگر وضعیت خوبی نخواهد داشت.

سئو 2017 و ترندهای دیجیتال

برای آشنایی با تکنیک های سئو 2017 و آموزش های رایگان و جدید در خبرنامه زیر عضو شوید و بهترین آموزش های سئو 2017 را در ایمیل خود دریافت کنید:

برای عضویت در خبرنامه کلیک کنید.

منابع:

SEO and Digital Trends in 2017

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *