ورود به سایت برنامه شاد آموزش پرورش + دانلود اپلیکیشن شاد معلمان

ورود به سایت برنامه شاد آموزش پرورش + دانلود اپلیکیشن شاد معلمان

ورود به سایت برنامه شاد آموزش پرورش + دانلود اپلیکیشن شاد

آدرس ورود به نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد : https://shadweb.iranlms.ir برای ورود کلیک کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن شاد معلمان:

لینک دانلود اپلیکیشن شاد مدارس:

لینک دانلود اپلیکیشن شاد نسخه ios : هنوز منتشر نشده است. 

لینک دانلود اپلیکیشن شاد نسخه apk

نصب اپلیکیشن شاد مدارس با لینک روبه رو : shaddl.medu.ir

برای ورود به صفحه پشتیبانی شاد در تلگرام روی ورود یا تصویر زیر کلیک کنید.

نصب نشدن اپلیکیشن شاد در موبایل

نصب نشدن اپلیکیشن شاد در موبایل

برنامه شاد آموزش پرورش چیست؟

در روزهای سختی که بیماری Coronavirus کرونا فعالیت‌های آموزشی کشور را مختل کرد. آموزش و پرورش تصمیم گرفت با طراحی یک سامانه آموزشی آنلاین [ برنامه شاد آموزش پرورش ] بستر لازم برای آموزش مجازی دانش آموزان را راه اندازی کند. یه این سامانه اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش گفته می‌شود.

5 ویژگی بالقوه اپلیکیشن شاد معلمان کدامند؟

هنوز کمتری کسی توانسته احراز هویت اپلیکیشن شاد رو انجام داده و وارد بخش آموزش مجازی اپلیکیشن شاد شود. بنابراین  در وهله اول هدف آموزش و پرورش دانلود اپلیکیشن شاد معلمان و دانش آموزان و عضوگیری است.

به احتمال زیاد هم این کار یک مانور ابتدایی برای برآورد میزان دانش آموزان و معلمانی است که توانسته‌اند به این اپلیکیشن متصل شوند. به هر حال ما با این تصور که همه دانش آموزان و معلمان ایرانی بتوانند با دانلود و نصب اپلیکیشن شاد به آموزشی مجازی آموزش و پرورش ملحق شوند؛ 5 ویژگی بالقوه برنامه شاد معلمان را معرفی می‎‌کنیم:

1- امکان سنجش و ارزشیابی مستمر

همه ما در جریان هستیم و هر روز هم تلاش بی‌وقفه آموزش و پرورش را در شبکه‌های ملی می‌بینیم. این کار بسیار ستودنی است که آموزش و پرورش ایران از همان روزهای ابتدایی تعطیلات سراسری مدارس، مدرسه تلویزیونی ایران را راه‌اندازی کرد.

 و معلمان محترم تمام تلاش خود را می‌کنند تا روش‌های تدریس موثر به دانش آموزان درس یاد دهند. اما اینکه آموزش بدون سنجش و ارزشیابی نتیجه بخش نیست، بر همه ما عیان است. پس راه اندازی چنین سامانه‌ای حتی برای سنجش و ارزشیابی هم باشد؛ برای آموزش سراسری ایران لازم بود.

از این رو، اولین ویژگی که معلمان و دانش آموزان ممکن است از دانلود اپلیکیشن شاد انتظار داشته باشند؛ امکان سنجش و ارزشیابی به واسطه برنامه شاد معلمان است

2-  امکان گفتگو با معلمان

آموزش یک رویداد یک سویه نیست، علت اصلی ناموفق بودن پکیج‌های آموزشی هم یک طرفه بودن آموزش است. حتی یکی از نقاط ضعف مدرسه تلویزیونی ایران هم همین موضوع بود.

ارسال رسانه صوتی، تصویری، متنی و ویدیویی از حداقل‌های یک پیام رسان است. منتهی انتظاری که خیلی از دانش آموزان و معلمان ایرانی از دانلود اپلیکیشن شاد مدارس دارند؛ سرعت انتقال پیام و سرعت بارگذاری محتوای آموزشی است که قراره هر یک از معلمان با سلیقه خود برای دانش آموزان خودشان ارسال کنند.

چنانچه همه این فرایند‌ها با سرعت پایینی ارسال شود یا در خطاهای زیادی به وجود بیاید؛ کاربران اپلیکیشن شاد از این موضوع بسیار ناراحت می‌شوند و صدای انتقاد آن‌ها به زودی بلند خواهد شد.

به هر حال؛ یکی از امکانات بالقوه‌ای که با نصب اپلیکیشن شاد معلمان خواهیم داشت، امکان گفتگو با معلم و بالعکس تعامل بین دانش آموزان و معلم خواهد بود.

3- تولید محتوای الکترونیکی آموزشی معلمان

معلمان قبلا هم برای آموزش برخی از مباحث دشوار از روش تولید محتوای آموزشی الکترونیکی استفاده می‌کردند. منتهی در شرایط فعلی تمامی مباحث باید به صورت الکترونیکی و از راه دور آموزش داده شود. بنابراین بهترین کار تولید محتوای آموزشی و ارسال آن به دانش آموزان از طریق نصب اپلیکیشن شاد مدارس است.

اما چیزی که از این اپلیکیشن انتظار می‌رود؛ داشتن ویژگی برگزاری وبینار در خود اپلیکیشن شاد مدارس است. به این صورت که هر دانش آموز در کلاس معلم خود شرکت کند و از طریق اپلیکیشن شاد ویژه آموزش مجازی بتواند بتواند از آموزش مجازی استفاده کند.

4- امکان حضور و غیاب

از مزیت‌های دیگر آموزش در مدارس این بود که دانش آموزان منظم بودند و سر وقت در کلاس حاضر می‌شدند. درس در مدرسه  و زمان مشخص شده کلاس هدف یادگیری آن‌ها بود. با تمام وجود و انرژی در کلاس حاضر می‌شدند و با کمک راهنمای خودشان [معلمان و دبیران محترم] مباحث درسی را دنبال می‌کردند.

اما یکی از نقاط ضعف اپلیکیشن شاد ویژه آموزش مجازی نبود امکان حضور و غیاب است. دانش آموزان ممکن است اصلا فراموش کنند که در کلاس شرکت کنند، اما با واسطه امکان بالقوه حضور و غیاب اپلیکیشن شاد؛ معلمان می‌توانند وضعیت حضور و غیاب و مشارکت او را در آموزش مجازی شاد پیگیری کنند.

5- امکان نظارت مدیران مدرسه از چگونگی آموزش مجازی در مدرسه خودشان

مدیران در مسئله آموزش مجازی مسئولیت بسیاری بیشتری نسبت به گذشته خواهند داشت. در حقیقت با نصب اپلیکیشن شاد مدارس می‌توانند از میزان مشارکت دانش آموزان خود در کلاس‌های مجازی خبر دار شوند. حتی لازم از نحوه تدریس معلمان محترم توسط مدیران بررسی شود و از بهترین روش‌های تدریس تجلیل شود.

پیش‌بینی می‌شود، دسترسی‌های مدیران مدرسه در اپلیکیشن شاد مدارس بسیار بیشتر از معلمان محترم و دانش آموزان باشد.

دانلود نرم افزار شاد آموزش پرورش برای کامپیوتر

فعلا نسخه‌ای برای استفاده در کامپیوتر منتشر نشده است. با انتشار نسخه وب اپلیکیشن شاد دور از انتظار است که برای اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر منتشر شود. در حقیقت نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد برای کاربرانی ارائه خواهد شد که موبایل، تبلت و … ندارند.

اما این امکان هم وجود دارد که اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر نصب شود. نحوه نصب اپلیکیشن شاد برای رایانه در یک ویدیویی توضیح داده شده است.

چون نسخه APK اپلیکیشن شاد منتشر شده است. به راحتی می‌توان با نصب نرم‌افزار شبیه ساز اندروید (BlueStacks) می‌توان نسخه اندرویدی اپلیکیشن شاد را در کامپیوتر نصب و استفاده کرد.

برای یادگرفتن نحوه نصب اپلیکیشن شاد در کامپیوتر به کانال تلگرامی [email protected] مراجعه کنید و ویدیویی آموزشی را ببیند.

آموزش نصب اپلیکیشن شاد در رایانه

آموزش نصب اپلیکیشن شاد در رایانه

لینک دانلود نسخه ios اپلیکیشن شاد معلمان

منابع غیر رسمی در تاریخ 24 فروردین ماه 1399 خبری منتشر کردند که در تاریخ 25 فروردین قرار است از وب سایت اپلیکیشن شاد رونمایی شود و ضمن اینکه برای کاربران اپل، نسخه ios اپلیکیشن شاد منتشر شود؛ منتهی امروز که این مطلب را می‌نویسیم؛ هنوز نسخه ios اپلیکیشن شاد معلمان منتشر نشده است.

در اولین فرصت که لینک ورود به نسخه وب اپلیکیشن شاد منتشر شد در همین صفحه معرفی خواهیم کرد. همچنین در مورد نسخه ios اپلیکیشن شاد مدارس نیز چیزی منتشر نشده است.

تنها راه چاره نصب اپلیکیشن شاد معلمان رای کاربرانی که موبایل اندرویدی ندارند؟

سایت مخصوص اپلیکیشن شاد [ وب اپلیکیشن شاد ] زمانی که فعالسازی شد. همه کاربران بدون موبایل می توانید با نوشتن آدرس ورود به سایت اپلکیشن شاد از تمامی امکانات آن استفاده کنند. لینک سایت اپلیکیشن شاد هنوز منتشر نشده است. به محض انتشار ما لینک آدرس ورود به سایت اپلیکیشن شاد را در همین صفحه معرفی می‌کنیم.

دانلود اپلیکیشن شاد معلمان ios apk

 

بیشتر بخوانید:

تولید محتوا – چگونه درآمد زایی کنیم؟ (9 میلیون تومان در ماه)

کار تولید محتوا چقدر درآمد دارد و کجا استخدام می کنند؟

تولید محتوای الکترونیکی آموزشی برای دانش آموزان مدرسه و کودکان

سفارش تولید محتوا

با 15 نشانه چگونه بهترین سایت تولید محتوا را از بی‌کیفیت تشخیص دهیم؟

1 پاسخ
  1. مصطفی
    مصطفی گفته:

    با سلام وعرض ادب خدمت مسئولین آموزش وپرورش وزارتی واستانی.بنده مدیر مدرسه ای هستم با ۲۲۰ دانش آموز متوسطه اول در حاشیه شهر که بالغ بر۱۲۰ نفر از این دانش آموزان بی بضاعت وبرای مایحتاج اولیه دچار مشکل اساسی هستند .این طرح مدرسه شاد که نه تنها شاد نیست بلکه غم وغصه ای برای خانواده ها ایجاد کرده که پدر ومادرها را شرمنده فرزندانشان نموده.حداقل لوازم این طرح یک گوشی هوشمندوسیم کارت واینترنت دائم میباشد.حال خانواده ای که نمیتواند شکم فرزند خود راسیر کند در این وانفسای کرونا ،بیکاری،نبود درامد چگونه میتواند سه تا چهار میلیون تومان هزینه کند.به خدا قسم تحت فشار قرار دادن این خانواده های بی بضاعت که با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارند خشم خدا را در پی دارد وتبعات جبران ناپذیر از لحاظ روحی روانی .ما که به بن بست رسیده ایم حداقل ۵۰درصد این طرح در اکثر مدارس قابل اجرا نیست وفقط برای مناطق مرفه نشین طراحی شده است وهمه را در یک سطح در نظر گرفته.از مسئولین امر خواهشمندیم یه فکر اساسی برای این معضل بکنند ومناطق محروم را دریابند. من الله توفیق.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.