​سایت های موفق، کپی رایتینگ عالی دارند

​سایت های موفق، کپی رایتینگ عالی دارند.

کپی رایتینگ موضوع خیلی مهمی است. در حقیقت کپی رایتینگ گاهاٌ بزرگترین تفاوت میان سایت هایی است که برای شرکت خود تجارت می کنند و آن هایی که غیر فعال هستند و عملا هیچ کاری انجام نمی دهند.


شما کدام یک از این دو نوع وبسایت را دارید؟

شما میخواهید جز کدامیک از این سایت ها باشید؟

ما برای شما چه کار می کنیم؟

ما محتوایی عالی برای وبسایت شما می نویسیم و شرکت شما را برتر می کنیم.ما با خواننده های شما حرف می زنیم و خدمات ومحصولات شما را به روشنی برای آن ها توضیح می دهیم و کاری می کنیم تا مشتری ها برای خرید و استفاده از خدمات شما اقدام کنند.خلاصه ،ما کمک می کنیم خواننده های شما فکر کنند… .بلی، این دقیقا چیزی است که ما دنبال آن می گردیم چون این کار مقصود اصلی وبسایت شماست.

حق با شماست

آقای رضا احمدی شما چرا؟

من کار شما را دوست دارم و ما قصد داریم دوباره با شما کار کنیم. شما به وضوح آن چیزی که در نظر من بود روی کاغذ بیان کردید.

شرکت پخش پیتزا | رضا احمدی

ما صد ها نمونه از این سپاسگذاری ها را داریم اما ایشان (رضا احمدی) در چند کلمه کاری که ما به طور ویژه انجام می دهیم را خلاصه وار گفتد.

ما می توانیم آن چه را که نسبت به شرکت خود می دانید به روشنی بیان کنیم. ما افرادی باتجربه و باپشتکار هستیم و بیش از ده سال است که آن را انجام می دهیم. ما کسانی هستیم که میزان فروش وبسایت شما را بالا می بریم.

اصلا مهم نیست که شرکت شما یک برند جدید است یا پنجاه سال سابقه دارد، با شرکت های دیگر همکاری دارد و یا در شهری کوچک است، یک شرکت سهامی است و یا خیلی از چیز های دیگر همه خوب هستند.

اصلا مهم نیست که شرکت شما چه کاری انجام می دهد سلامت ،تکنولوژی، بنگاه معاملات، تولیدی، خدمات و درمان ،سرمایه و حتی پوشاک و دامداری و… .

از دیگر خدمات کپی راتینگ وبسایت ما در زیر پیشنهاد می شود:

سئو ی واقعی _ گوگل مثل سابق نیست و تغییر کرده است . از سال ۲۰۱۶ گوگل نثر های جذاب و مکالمه ای را دوست دارد و به صفحات جالبی که مردم آن ها را می خوانند توجه بیشتری می کند و از پرکردن غیر واقعی کلیدواژه توسط وبلاگ نویسان  بیزار است.

کپی رایتینگ برای وبسایت _ به شما کمک می کند رنکینگ (رتبه بندی) بهتری را کسب کنید .(آنچه را که می گوییم عملی می کنیم) ما چندین کلیدواژه رقابتی شما را به رتبه ی بالاتری می بریم.

وبسایت کاربرپسند _ یک وبسایت کاربرپسند،روشن و ساده است.

اگر نیاز باشد کمک می کنیم تا اطلاعات خود را سامان بدهید و هدایت سایت شما کاملا منطقی باشد.سایتی که  اطلاعات را  کاملا به وضوح معرفی می کند همیشه دلخواه کاربران است. ما برای سایت شما یک نقشه سایت طراحی می کنیم که به خوبی کار کند.

سایتی که فروشگاه اینترنتی است _ روم در یک روز ساخته نشده است و یک صفحه هم  هر چیزی را نمی فروشد در واقع  برای بیشتر شرکت ها وجود صفحات وب مجموعا یک اعتماد و اطمینان می سازند. و این اعتماد دلیل ارتباط مردم با آن شرکت است به این خاطر صفحات”در باره ی” و “پرسش های متدول” خیلی مهم هستند و ما متن های خوبی برای این صفحات می نویسیم.

چیزهای خیلی کوچک و پراهمیت _ تیتر ها، لید، سر فصل ،آگهی تعریف و… همه ی این ها بخشی از خدمات ماست.

0 پاسخ

تعقیب

  1. […] ​سایت های موفق، کپی رایتینگ عالی دارند […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.