تولید محتوا برای سفیران سلامت

سفارش تولید محتوا برای سفیران سلامت / داستان مصور / قصه

یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های آموزش و پرورش برای شرکت دانش آموزان دوره اول ابتدایی و دوره دوم ابتدایی، متوسطه اول و دوم جشنواره سفیران سلامت است. اگر قصد دارید فرزند شما نیز در این جشنواره شرکت کند ما می‌توانیم با سفارش تولید محتوا برای سفیران سلامت کمکتان کنیم. شرکت در این جشنواره برای عموم دانش آموزان ازاد است. موضوعات این جشنواره بسیار متنوع است.

سفارش تولید محتوا داستان کوتاه

جشنواره سفیران سلامت دوره اول و دوم ابتدایی

در دوره اول و دوم ابتدایی این جشنواره در محورهایی مانند قصه گویی، سرود و … برگزار می‌شود. اما در دوره دون ابتدایی یعنی پایه های چهارم، پنجم و ششم بخش داستان مصور نیز اضافه شده است. که ما در هر یک از این بخش ‌ها می‌توانیم برای شما کمک کنیم.

موضوعات جشنواره سفیران سلامت:

 • موضوعات جشنواره
 • اصول و مفاهیم بهداشت فردی (شستشوی دست ها
 • بهداشت دهان و دندان و …
 • سبک زندگی و تغذیه سالم هرم غذایی با غذاهای سنتی و بومی منطقه غذای طبیعی راههای پیشگیری از اضافه وزن و چاقی تحرک بدنی و اهمیت آن
 • پایگاه تغذیه سالم
 • شیر مدرسه
 • ایمنی بهداشت محیط و محیط زیست سالم
 • چهارشنبه آخر سال ایمن فرهنگ ترافیک
 • امداد رسانی خود امدادگری و دگر امدادی و کمکهای اولیه
 • مدیریت بحرانهای زیستی و انسان ساخت با تاکید بر پدیده های نو ظهور)
 • سلامت سالمندی (تکریم و مراقبت از سالمندان)
 • پیشگیری از بیماریهای واگیر و غیر واگیر حفظ منابع طبیعی (خاک ، جنگل، دریا و … )
 • بازیافت و تشکیک زباله

هر یک از این موضوعات در این جشنواره دریایی از اطاعات و مفاهیم را دارد که برای دانش آموزان و دنیای بخصوص آن‌ها معنی دار است. لذا شما در هر کدام از موضوعات بالا که علاقه دارید می‌توانید با سفارش تولید محتوا برای سفیران سلامت در این جشنواره شرکت کنید.

محورهای جشنواره سفیران سلامت

دانش آموزان علاقمند به تولید محتوای آموزشی الکترونیکی می‌توانند با توجه به علاقه خود در یکی از بخش‌های این جشنواره شرکت کنند. معمولا هر سال جشنواره در بخش‌های دوره اول ابتدایی، دوره دوم ابتدایی و دوره اول و دوم متوسطه در محورهای زیر اثر می‌پذیرد و ما در محورهای زیر می‌توانیم به شما کمک کنیم.

دوره اول ابتدایی قصه گویی
دوره دوم ابتدایی قصه گویی  – داستان مصور
دوره اول متوسطه داستان مصور – اینفوگرافی
دوره دوم متوسطه داستان مصور – اینفوگرافی – پویا نمایی
کلیه دانش آموزان دوره استثنایی قصه گویی

سفارش تولید محتوا برای جشنوراه سفیران سلامت

کپی فای یک تیم خلاق است که در زمینه داستان نویسی، طراحی گرافیک و انیمیشن فعالیت می کند. این تیم متشکل از متخصصان با تجربه در زمینه های مختلف است که با هم برای ایجاد محتوای جذاب و آموزنده همکاری می کنند. کپی فای برای جشنواره سفیران سلامت، پروژه های قصه گویی، داستان مصور، اینفوگرافی و پویانمایی را انجام می دهد. این پروژه ها به منظور افزایش آگاهی عمومی در مورد مسائل سلامت طراحی شده اند.

در پروژه قصه گویی، کپی فای داستان هایی را در مورد اهمیت سلامت و بهداشت فردی و عمومی روایت می کند. این داستان ها برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان مناسب هستند. در پروژه داستان مصور، کپی فای داستان های خود را به صورت داستان مصور منتشر می کند. این داستان ها جذابیت بیشتری برای مخاطبان جوان دارند و پیام سلامتی را به شکلی آموزنده و سرگرم کننده منتقل می کنند. در پروژه اینفوگرافی، کپی فای اطلاعات سلامتی را به صورت تصویری و گرافیکی ارائه می دهد. اینفوگرافی ها به مخاطبان کمک می کند تا اطلاعات سلامتی را به سرعت و به راحتی درک کنند.

در پروژه پویانمایی، کپی فای داستان های خود را به صورت انیمیشن تولید می کند. انیمیشن ها جذابیت بیشتری برای مخاطبان همه سنین دارند و پیام سلامتی را به شکلی موثر و ماندگار منتقل می کنند. کپی فای معتقد است که استفاده از هنر و داستان نویسی برای آموزش و آگاهی بخشی در زمینه سلامت، روشی موثر و جذاب است. این تیم امیدوار است که پروژه های خود برای جشنواره سفیران سلامت، بتواند در بهبود سلامت عمومی جامعه نقشی ایفا کند.

 

🌟 کپی فای: شریکی در شکوفایی خلاقیت شما در جشنواره سفیران سلامت! 🌟

آیا به دنبال یک همراه خلاق و حرفه‌ای برای تولید آثاری هستید که به سلامت عمومی جامعه دانش آموزی ارزش افزوده بدهند؟ با کپی فای همراه شوید و از امکانات و توانمندی‌های خلاقانه ما بهره‌مند شوید!

کپی فای به عنوان یک آژانس تخصصی در زمینه داستان‌نویسی، طراحی گرافیک و انیمیشن، با تیمی از متخصصان با تجربه در حوزه‌های مختلف، آماده است تا با شما همکاری کند و آثاری جذاب و آموزنده برای جشنواره سفیران سلامت، جشنواره امید فردا و جشنواره نوجوان سالم ایجاد کند.

از داستان‌های قصه‌گویی گرفته تا داستان‌های مصور، اینفوگرافی و انیمیشن، کپی فای آماده است تا با همکاری با شما، پروژه‌هایی را ارائه دهد که به شیوه‌ای جذاب و موثر، پیام‌های سلامتی را به جامعه منتقل کنند.

با استفاده از توانمندی‌های هنری و تجربه‌ی ما، با کپی فای همراه شوید و با آثاری که به روایت شما می‌پردازند، در جشنواره سفیران سلامت شکوفایی خلاقیت خود را به نمایش بگذارید! 🎨📘🌟

با کپی فای همراه شوید تا با شما در جشنواره سفیران سلامت، شگفتی‌های خلاقیت را ایجاد کنیم! 🎨📘🌟

برای سفارش و اطلاعات بیشتر، می‌توانید با ما از طریق پیام‌رسان شاد و واتساپ تماس بگیرید:

📞 : 04144335532
📱 واتساپ  و پیام‌رسان شاد: 09369518618

ما در کپی فای، آماده‌ایم تا با تیمی از متخصصان خلاق و حرفه‌ای، آثاری منحصر به فرد و جذاب را برای شما ارائه دهیم. با ما همراه شوید و از توانمندی‌های هنری ما برای شکوفایی خلاقیت خود بهره‌مند شوید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *