خرید ورودی گوگل / چگونه 50,000 بازديدکننده در گوگل داشته باشيم

خرید ورودی گوگل / چگونه 50,000 بازديدکننده در گوگل داشته باشيم

با این 9 ترفند می‌توانید 50,000 بازديدکننده در گوگل داشته باشيد. به عباتی به روش های تضمینی ورودی گوگل بخرید. در خرید ورودی گوگل، متاسفانه هيچ شیوه‌ای به تنهايي شما را به اين ميزان بازديدکننده نمی‌رساند. می‌خواهم به شما بگويم با استفاده از کلید واژه‌های بسيار خاص و تصاوير مناسب در سايتتان می‌توانید به 50,000 بازديدکننده دست يابيد. اما اين مهم به سادگي اتفاق نمی‌افتد. واقعيت اين است که تنها با تکيه به يک تکنيک خاص نمی‌توان بازديدکنندگان خاص داشت. شما بايد ترکيبي از استراتژی‌ها و رويکردهاي مختلف را به کار گيريد.

در خرید ورودی گوگل، با توجه به بودجه شما بعضي از اين استراتژی‌ها ممکن است دور از دسترس بوده و امکانپذير نباشند. بسيارخب. در طي زمان هر کسي می‌تواند به تعداد بالايي از دنبال کننده و بازديد کننده‌ها دست يابد.

یادداشت: خرید ورودی گوگل در این مقاله مجموعه روش های کسب بازدید از گوگل است.

حال چگونه 50,000 بازديدکننده جديد داشته باشيم؟

راه‌حل داشتن 50,000(100,000 يا يک ميليون) بازديدکننده، امن بودن سايت است. حتماً به اين کلمه فکر می‌کنید. امن؟

اين چيزي نيست که بازاريابان يا صاحبان مشاغل تمايلي به شنيدنش داشته باشند. امن به معناي آرام و آهسته است.

 

اما يک رويکرد آهسته و ثابت زودتر از راههاي پر از ترفند و نيرنگ به رشد و بازدهي می‌رسد.

به نمودار برگرفته شده از SEMRush نگاهي بيندازيد که مهمترين عناصر SEO را نشان می‌دهد.

خرید ورودی گوگل / چگونه 50,000 بازديدکننده در گوگل داشته باشيم

خرید ورودی گوگل / چگونه 50,000 بازديدکننده در گوگل داشته باشيم

ترافيک گوگل ترکيبي است از پرداخت، جستجو، ترافيک مستقيم، ارجاعي و اجتماعي و تمام اين ها مستلزم صرف زمان است. همچنين بايد اطمينان حاصل کنيد که اين ترافيک و نقل و انتقال در سطح بالا و باکيفيت انجام شود و دست يافتن به تمام اينها زمانبر است.

خرید ورودی گوگل / چگونه 50,000 بازديدکننده در گوگل داشته باشيم

خرید ورودی گوگل / چگونه 50,000 بازديدکننده در گوگل داشته باشيم

بنابراين شما بايد روي منابع ترافيکي بالاي قيف و همچنين وسط و پايين آن تمرکز کنيد. با يک بلاگ، يک صفحه توييتر يا يک مطالعه موردي به تنهايي نمی‌توان به اين هدف رسيد. اگر واقعاً به دنبال بازديدکنندگان باکيفيت و خاص هستيد بايد از تمام استراتژی‌ها استفاده کنيد تا بازديدکنندگان را از گوگل و وب جذب كنيد.

اگر منصف باشيم، در واقع از آنجايي که اينها يک روش سريع و ساده را ارائه نمی‌دهند، سرقت اطلاعات محسوب نمی‌شوند.

حال ببينيم چگونه می‌توانیم 50,000 بازديدکننده داشته باشيم.

 

1- از يک نويسنده براي بهبود و افزايش توليد محتوا کمک بگيريد

شايد هزاران بار اين را شنيده باشيد که محتوا، پادشاه است. شايد به همين خاطر است که توليد محتوا يکي از بهترين راه هاي تقويت ترافيک وب سایت (SEO) است. علاوه بر توليد صفحات شاخص (که به شما در گوگل کمک می‌کند)، توليد محتوا در مقايسه با ديگر شیوه‌های توليد ارزان است. آن يک استراتژي بازاريابي عالي از بالا به پايين قيف است. اما شما به ميزان زيادي از محتوا براي داشتن تعداد بالاي ترافيک نياز داريد. همچنين توليد محتوا يک فرآيند زمان بر است.

در يک تجربه توليد محتوا، يک پست بلاگ به تنهايي از شروع تا پايان و قرار گرفتن روي وبلاگ، 4 ساعت و 20 دقيقه زمان می‌برد (زمانی که صرف تحقيق و نوشتن محتوا می‌شود

زياد است). اکثر صاحب نظران بازاريابي توصيه می‌کنند سه بار در هفته و يا هر روز بايد پست جديد در بلاگ قرار داد.

واقعيت اين است که عليرغم داشتن شغل مرتبط با وبلاگ نويسي، احتمالاً هميشه چهار ساعت و نيم در روز را به نوشتن اختصاص دادن کار مشکلیست. اختصاص چهار ساعت در روز به يک کار خاص به اندازه کافي دشوار است. بنابراين اگر بايد در هفته چندين بار وبلاگ نويسي انجام دهيد و هربار بيش از چهار ساعت زمان صرف کنيد و 12 ساعت در هفته را نتوانيد به اين کار اختصاص دهيد پاسخ چيست و چه بايد کرد؟

با وجود اينکه می‌خواهید در صرف هزینه‌ها صرفه جويي کنيد از کسي که کارش وبلاگ نويسي و توليد محتواست کمک بگيريد. نوشتن هميشه متقاضي دارد.

بسياري از بازاريابان محتوا، آگهي نويس ها و ديگر توليد کننده‌های محتوا از اين طريق امرار معاش می‌کنند. هرچند اين شيوه چندان هم گران و پرهزينه نيست. شما هميشه می‌توانید نويسندگان داوطلب را در سایت‌هایی همچون Fiverr و … پيدا کنيد. در برخي موارد خودتان هم می‌توانید توليد محتوا کنيد. در مجموع هيچ بهانه‌ای وجود ندارد تا از ديگران براي توليد محتوا کمک نگيريد.

2-محتواي خاص بازار در مکانهاي جديد

همانطور که گفته شد بلاگ ها کافي نخواهند بود. اگر می‌خواهید در گوگل، ترافيک و بازديد بالايي داشته باشيد بايد از ديگر انواع روش های ارایه محتوا در كانالهاي مختلف استفاده كنيد. بعنوان مثال از وبینارها (سمينارهاي آنلاين) کمک بگیرید.

طبق آمار سازمان بازاريابي محتوا، 58% بازاريابان، از سمينارهاي آنلاين براي پيشرفت استفاده می‌کنند. هرچند آنها فقط براي ترافيک و نقل و انتقال خوب نيستند. وبينارها 40% توجه بینندگان را جلب کرده و 20 تا 40 درصد شرکت کنندگان را بدرستي هدايت و راهنمايي می‌کنند. من مرتباً وبینار برگزار می‌کنم زيرا براستي مفيد و کمک کننده هستند زيرا هدايت کنندگان بزرگ ترافيکي بوده و شرايط برد-برد را مهيا می‌کنند.

 

بسياري از خدمات بازاريابي وبینارها خدمات دسته بندي شده را ارائه می‌دهند و شما می‌توانید از اجراهاي وبينارها براي داشتن ترافيک جديد استفاده کنيد.

پادکست‌ها (صدا يا ويدئوي ضبط شده) يکي ديگر از راههاي عالي جذب مخاطب از سایت‌هایی همچون SoundCloud يا يوتيوب می‌باشد. حدود 67 ميليون نفر از آمریکایی ها به طور مرتب به پادکست‌ها گوش می‌دهند و رشد سالانه پادکست‌ها بين 10 تا 20 درصد است. اگر بدنبال ترافيک و بازديدکنندگان جوانتر هستيد پادکست‌ها بسيار كارآمد و مفيد خواهند بود. درصد زيادي از مردم بين 25-54 سال بيش از ديگران به پادکست‌ها گوش می‌دهند و 16% استفاده کنندگان پادکست‌ها درآمد سالیانه‌ای در حدود 150 هزار دلار يا بيشتر دارند. همچنين توليد پادکست‌ها بسيار ارزان است. شرکت Shopify با کمتر از 100 دلار پادکست‌های ساده را توليد می‌کند.

زمانی که شروع به توليد محتواي فراتر از موضوع بلاگ می‌کنید، موقعیت‌هایی براي همکاري و مشارکت ايجاد می‌شود. مهمان پادکست ديگري بودن يا حضور شخص ديگر در پادکست شما باعث ايجاد موقعیت‌های عالي بک لينک می‌گردد. همچنين به شما در ايجاد روابط با اشخاص مهم و بانفوذ (influencer) کمک می‌کند. اين اشخاص بانفوذ می‌توانند باعث جذب اشخاص به کانال‌های شما شده و ترافيک سايت شما را از بسياري جهات بهبود ببخشند. به عبارت ديگر به تنهايي دست به توليد محتوا نزنيد.

خلاق باشيد. به سراغ ديگران نيز برويد. چيزهاي جديد را امتحان کنيد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.