کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

کپی رایتینگ چیست؟

شاید شما هم شنیده باشید که «کپی رایتینگ» شغل راحت و بی دردسری است. باید بگوییم که بله! شایعات واقعیت دارند! یک کپی رایتر می تواند در خانه کار کند، وسط روز استراحت کند، هر زمان که خواست به تعطیلات برود و در عین حال درآمد خوبی داشته باشد! تنها مشکلی که وجود دارد، زمانی است که به دیگران می گویید من یک کپی رایتر دورکار هستم و پس از آن با نگاه های متعجب و سردرگم مواجه می شوید. زیرا بسیاری از مردم فکر می کنند کپی رایتر کسی است که از حقوق صاحبان آثار دفاع می کند تا از آنها سواستفاده یا سرقت نشود.

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

ممکن است از شما سوال کنند: کپی رایتر دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

راحت ترین راه برای جواب به این سوال این است که بگویید:

شما محتوای تمام ایمیل های دریافتی تان را در نظر بگیرید یک کپی رایتر آنها را نوشته است. فردی که به شغل کپی رایتینگ مشغول است متون تبلیغاتی دیگری نیز می نویسد؛ مثلا متن وب سایت ها، کاتالوگ، بروشور، ایمیل و … اگر به کپی رایتینگ علاقه مند هستید، احتمالا به این دلیل است که شنیده اید:

کپی رایتینگ بهترین راه برای کسب درآمد در خانه است. می توانید با صرف وقت و انرژی کم، مشغول به کار باشید. برای این کار نیازی به تحصیلات رسمی ندارید. و همه این موارد حقیقت دارند. در واقع مهارت و کارآزمودگی در حرفه کپی رایتینگ با تلاش و استمرار به دست می آید . کپی رایتینگ یکی از پر درآمدترین مشاغل برای نویسندگان دورکار است.

کپی رایتر ها چه ساعتی را برای کارکردن ا

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

نتخاب می کنند؟

بعضی کپی رایترها تمام روز را کار می کنند در حالی که بعضی دیگر پاره وقت کار می کنند ولی درآمد یک کار تمام وقت را دارند. بهترین قسمت ماجرا این است که این حرفه بزرگ و در حال گسترش، هنوز جای کار بسیار زیادی دارد.

کپی رایتینگ چیست؟

کپی رایتینگ به معنی نوشتن متون تبلیغاتی است. کپی رایترها مسئول و نویسنده متن های تبلیغاتی هستند که در بروشورها، بیلبوردها، وب سایت ها، ایمیل ها، کاتالوگ ها و سایر موارد تبلیغاتی به کار می روند. به این متن ها، کپی گفته می شود.

کپی رایتر یا بازاریاب محتوایی؟

امروزه کپی در همه جا به چشم می خورد. کپی بخشی از ۲.۳ تریلیون دلار صنایع جهان است. بر خلاف اخبار و متن های ویرایشی، یک متن در حرفه کپی رایتینگ با این هدف نوشته می شود تا خواننده را وادار به انجام کاری کند. این کار ممکن است خرید یا انتخاب یک محصول یا خدمت از شرکتی خاص باشد. یا ممکن است خواننده را علاقه مند کند که به تحقیق بیشتر در مورد آن محصول یا شرکت بپردازد.

به همین دلیل است که به کپی رایترها متخصص بازاریابی محتوایی هم می گویند.

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

کپی رایت با کپی رایتینگ چه تفاوتی دارد؟

کپی رایتینگ Copywriting نباید با قانون کپی رایت Copyright اشتباه گرفته شود. قانون کپی رایت به این معنی است که شخصی حقیقی یا یک شرکت، امتیاز انحصاری و قانونی بازتولید، نشر، فروش و توزیع آثار شخصی را داشته باشد، مثلا موسیقی، کتاب یا سایر محصولات هنری. هدف از وضع قانون کپی رایت، حفاظت از آثار هنری و جلوگیری از استفاده غیر قانونی از آن هاست. طبق این قانون تنها کسانی که از سوی صاحب اثر اجازه قانونی داشته باشند، از امتیازاتی که گفته شد، برخوردار هستند. آثاری که تحت حفاظت قانون کپی رایت هستند با علامت © شناخته می شوند.

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه

چگونه می توان یک کپی رایتر شد؟

برای اینکه یک کپی رایتر شوید، باید واجد چه شرایطی باشید؟ هیچ! بعضی کپی رایترهای موفق تحصیلات دانشگاهی دارند و بعضی دیگر حتی دیپلم هم نگرفته اند! بعضی از آنها تازه به سن جوانی رسیده اند و بعضی دیگر بازنشسته شده اند. بعضی از آن ها مادرهای خانه دار هستند و بعضی دیگر مشاغل پر درآمد تمام وقت دارند.

سرمایه اولیه برای کپی رایتر شدن چیست؟

تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر متصل به اینترنت است. بقیه چیزها را می توانید به راحتی یاد بگیرید. اگر توانایی این را دارید که به دوستتان نامه ای بنویسید، پس همه شرایط لازم برای کپی رایتر شدن را دارید.

آیا واقعا با کار کپی رایتینگ می توان درآمد بالایی داشت؟ بله! بسیاری از کپی رایترها درآمد بالایی دارند. اما اینکه چه میزان درآمدی داشته باشید بستگی به این دارد که چه مقدار وقت و انرژی صرف کارتان کنید. مثلا من کپی رایتری را می شناسم که ساعات زیادی در روز را مشغول دورکاری در زمینه کپی رایتینگ و سایر زمینه های تبلیغاتی است و سالانه صد و بیست هزار دلار درآمد دارد!!!

بشنو و باور نکن!

کپی رایتر دورکار دیگری را می شناسم که واقعا بلندپرواز و بااراده است. او در زمینه کپی رایتینگ استعداد بی نظیری دارد، همچنین یک بازاریاب شبکه ای ماهریست. او با شرکت های بزرگ و سودآور، مذاکره می کند و قرارداد می بندد و درآمد سالیانه اش سیصد هزار دلار است!!!!! اگر کار تمام وقت را دوست ندارید، هیچ مشکلی نیست.

آیا با کاره پاره وقت می توان مخارج زندگی را درآورد؟

با کار پاره وقت هم می توانید مخارج زندگی خود را به خوبی تأمین کنید. خانمی را می شناسم که به کار کپی رایتینگ مشغول است و به این وسیله برای پس انداز خانوادگی و مخارج سفر و تعطیلات پول پس انداز می کند. او سالی بیست و پنج هزار دلار درآمد دارد و این مقدار درآمد را با چند ساعت کار در روز به دست می آورد. گرچه او قصد دارد که امسال پنجاه هزار دلار به دست بیاورد! البته همین میزان درآمد هم برای یک کار پاره وقت واقعا عالی است.

خانم دیگری را می شناسم که یک مادر خانه دار است و دو فرزند خردسال دارد که باید شبانه روز مراقب آن ها باشد. او با چند ساعت کار در روز می تواند سالی هفتاد و پنج هزار دلار درآمد داشته باشد. همان طور که می بینید افرادی هستند که با کار کپی رایتینگ مخارج زندگی خود را تأمین می کنند. در کار کپی رایتینگ به صورت دورکاری می توانید هرچه قدر مایل هستید کار کنید. این که چند ساعت در روز کار کنید کاملا بستگی به این دارد که می خواهید چه مقدار درآمد داشته باشید و چه مقدار از وقتتان را صرف این کار کنید. این بزرگترین امتیاز کار کپی رایتینگ است.

چطور می توانم کار کپی رایتینگ را یاد بگیرم؟

شما به هیچ مدرک رسمی برای کپی رایتر شدن احتیاج ندارید. ولی نیاز دارید که یک شخص حرفه ای سرنخ ها را به دست شما بدهد. به همین دلیل است که ما دوره آموزشی کسب درآمد عالی با کپی رایتینگ را برای علاقه مندان به این حرفه ارائه کرده ایم. تمامی کپی رایتر های موفقی که دیده ام، از جمله اشخاصی که در بالا مثال زدم، کارشان را با گذراندن این دوره آموزشی شروع کرده اند. این برنامه بر اساس آموزش قدم به قدم تنظیم شده و حتی برای افراد مبتدی نیز کاملا مناسب است. هیچ زمانی برای کپی رایتر شدن بهتر از همین حالا نیست. شرکت ها همیشه نیاز به کپی رایترهای ماهری دارند تا بتوانند خدمات و محصولات خود را به فروش برسانند. پس همین امروز شروع کنید و یک کپی رایتر موفق باشید. برای انتخاب دوره آموزشی مناسب و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش کپی رایتینگ با ما تماس بگیرید.

 

خرید دوره آموزشی تولید محتوا

خرید دوره آموزشی تولید محتوا

 

 

جهت خرید این دوره آموزشی روی دکمه خرید کلیک کنید.

 

 

 

مقالات خواندنی:

 

یک کپی رایتینگ خوب مکمل یک طراحی خوب است

​سایت های موفق، کپی رایتینگ عالی دارند

پرسش و پاسخ درباره ی کپی رایتینگ (تولید محتوا )

سئو کپی رایتینگ برای گوگل و انسان ها

5 استراتژی کاپی رایتینگ که باعث افزایش 13 درصدی نرخ تبدیل می شود

3 پاسخ
 1. امیر جواد
  امیر جواد گفته:

  سلام خسته نباشید تو یه قسمت فرمودید “چطور می توانم کار کپی رایتینگ را یاد بگیرم؟” بعد در ادامه گفتید که ” تمامی کپی رایتر های موفقی که دیده ام، از جمله اشخاصی که در بالا مثال زدم، کارشان را با گذراندن این دوره آموزشی شروع کرده اند. این برنامه بر اساس آموزش قدم به قدم تنظیم شده و حتی برای افراد مبتدی نیز کاملا مناسب است. ” میتونید لینک خرید این فایلها رو اگه خودتون دارید یا اینکه از یک منبع خارجی مقاله رو ترجمه کردید لینک سایت اصلی رو بهم ایمیل کنید…

  پیشاپیش از محبتی که در حقم می کنید سپاسگزارم.

  پاسخ

تعقیب

 1. […] کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه […]

 2. […] کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.