telegram 1 1024x576

تلگرام چه تغییراتی خواهد کرد؟(تون تلگرام)

تلگرام چه تغییراتی خواهد کرد؟

تلگرام که در چند هفته ی اخیر فیلتر شد کاربران ایرانی همه بهت زده شدند. شبکه ای که بخاطر امنیت و سرعت خود کاربران زیادی را جذب کرده بود حالا از دسترس خارج شده بود. سایر پیام رسان ها هم امکانات تلگرام را ندارند و کاربران جایگزین مناسبی را برای این پیام رسان پیدا نکرده اند. اما پاول دورف، صاحب اصلی تلگرام، گفت که تغییراتی را در این پیام رسان محبوب ایجاد خواهد کرد که دسترسی به آن برای همه ممکن باشد و نتوان آن را فیلتر کرد.

اخبار پول تلگرام

تون تلگرام

تلگرام قرار است از یک سیستم بلاک چین به نام تون TON استفاده کند. تون تلگرام قرار است وارد این نرم افزار شود و یک کریپتوکارنسی جدید به نام گرام Gram ایجاد شود. کریپتوکارنسی ارز رمزنگاری شده است. این ارز را می توانید بدون اینکه کسی متوجه شود و بتواند رد آن را بگیرد از شخصی به شخص دیگر منتقل کنید. شما با ارز خودتان می توانید این پول رمزنگاری شده را خریداری کنید و از افرادی که در داخل تلگرام سرویس هایی را ارائه می کنند خرید داشته باشید و بجای پول از تون تلگرام استفاده کنید. پیش بینی می شود ICO یعنی عرضه کننده ی این پول به یکی از بزرگترین عرضه کننده های دنیا تاکنون تبدیل شود.

امینت تلگرام

تلگرام یکی از امن ترین پیام رسان هایی است که در دنیا وجود دارد. حال فکر کنید امنیت ارسال پیام در آن با کریپتوکارنسی ترکیب شود، این اتفاق بسیار فوق العاده خواهد بود. ترکیب این دو به کاربران این امکان را خواهد داد که به یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز دسترسی داشته باشند که نه بانک ها و نه دولت ها به آن دسترسی نخواهند داشت.

sluhi o platforme ton telegram open network

این بدان معناست که کاربران می توانند بصورت ناشناس تبادلات پولی داشته باشند. حتی این پرداخت ها و انتقال پول می تواند بین المللی هم باشد بدون اینکه کاربر هزینه ی اضافی برای این کار پرداخت کند.

خرید تون تلگرام

کسب و کارهای زیادی در تلگرام ایجاد شده اند و با چند روز فیلتر شدن تلگرام این کسب و کارها ضرر هایی میلیاردی را تجربه کردند. با ایجاد شبکه ی بلاک چین تلگرام، دیگر این نرم افزار را نمی توان فیلتر کرد. پس شما با خرید تون تلگرام می توانید از همه ی کسب و کارهایی که در تلگرام فعالیت می کنند خرید داشته باشید، بدون اینکه کسی بتواند رد شما را دنبال کند. خرید تون تلگرام از عرضه کننده های داخلی و خارجی آن صورت خواهد گرفت.

آینده ی تلگرام چگونه خواهد بود؟

کریپتوکارنسی را اپلیکیشین هایی مانند وی چت نیز تجربه کرده اند و در این کار موفق نیز بوده اند. نرم افزار چینی وی چت با استفاده از کریپتوکارنسی توانست جایگاه خود را در کشور چین حفظ کند و توسط میلیون ها نفر استفاده شود. بیشتر پرداخت های آنلاین در چین با استفاده از کریپتوکارنسی وی چت انجام می شود.

zachem telegram provodit ico

قابلیت هایی که تون تلگرام دارد می تواند جایگاهی صد برابر بهتر را برای تلگرام در سطح دنیا ایجاد کند. به همین دلیل هم میگوییم در آینده ای نزدیک خرید تون تلگرام عاقلانه خواهد بود. تون تلگرام می تواند یک میلیون تراکنش در ثانیه داشته باشد، بر اساس گفته های شرکت، گرام برای ارزهای کاربردی که نیاز به تراکنش های سریع تری دارند مناسب خواهد بود. در مقایسه با بیت کوین که تنها اجازه ی 7 تراکنش در ثانیه را می دهد تون تلگرام خیلی بهتر است. تلگرام گفته است 200 میلیون گرام در گردش خواهند بود، از این میزان چهار درصد به تیم پشتیبانی و توسعه می رسد؛ 52 درصد ذخیره خواهد شد تا از فعالیت های احتکاری جلوگیری شود و 44 درصد هم توزیع خواهد شد.

تلگرام اپلیکیشنی است که 180 میلیون کاربر دارد و کاملا راه اندازی شده است، تقاضای ICO گرام بسیار زیاد خواهد بود. فقط خودتان تصور کنید که میزان تقاضا برای خرید تون تلگرام چقدر زیاد خواهد بود.

تلگرام قصد دارد پول خود (تون تلگرام) را در فروش های خصوصی اولیه به 500 میلیون دلار برساند، با حداقل 20  میلیون دلار برای سرمایه گذارانی که اتصالات لازم را ندارند. پیش بینی می شود میزان سرمایه ی کلی که در جریان خواهد بود بین 3 تا 5 میلیارد دلار باشد.

این ارقام نسبت به سایر شبکه هایی که این کار را کرده اند بسیار زیاد بنظر می رسد، ولی زمینه ی مناسب برای اینکه تلگرام بتواند این هدف خود را محقق کند کاملا محیا است.

اخبار پول تلگرام

مقالات خواندنی:

تلگرام ضد فیلتر و 4 روش دستیابی به آن

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *