گوگل ادوردز تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل چیست؟

گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز یک سرویس تبلیغاتی است که کسب و کار ها برای دیده شدن در گوگل و تبلیغات در شبکه تبلیغاتی گوگل از آن استفاده می کنند.

تبلیغات گوگل به کسب وکار ها امکان تخصیص بودجه برای تبلیغات را محیا کرده است و تنها زمانی هزینه دارد که کاربر روی تبلیغات کلیک کند. این تبلیغات به صورت گسترده ای تمرکز خود را روی کلید واژه ها گذاشته اند.

کسب وکار هایی که می خواهند در گوگل ادوردز تبلیغ کنند، می توانند با استفاده از کلیدواژه ها تبلیغات مرتبطی درست کنند تا مردمی که از موتور های جستجوی گوگل استفاده می کنند آن ها را ببینند.

وقتی کلیدواژه های به خاطر چیزی جستجو می شوند گوگل تبلیغات شما را نشان می دهد. وقتی کلیدواژه های شما را کلیک می کنند گوگل آن ها را مستقیما به سایت شما منتقل می کند.

کپی فای با بهترین کیفیت ممکن خدمات تبلیغات در گوگل را ارائه میدهد. تماس بگیرید و بعد از اولین سفارش تبلیغات رایگان خود را دریافت کنید.

وقتی برای کمپین ادوردز های خود کلیدواژه انتخاب می کنید از لحاظ تطابق چند گزینه زیر پیش روی شماست.

مطابقت جامع: کلیدواژه شما را در هرجایی که جستجو شود به کثیری از کاربران نشان می دهد.

مطابقت منفی: این گزینه از نمایش تبلیغات شما موقع جستجوی کلیدواژه و عبارت مخصوص شما پرهیز می کند.

مطابقت با عبارت: زمانی تبلیغات شما را نشان می دهد که عبارت های جستجو شده دقیقا با آن مطابقت داشته باشد.

مطابقت دقیق: تبلیغات شما را زمانی نشان می دهد که به صورت انحصاری دقیقا با عبارت یکی باشد.

هر کلیدواژه ای که انتخاب می کنید هزینه ی تبلیغات شما را مشخص می کند. هر کلیدواژه قیمتی معادل با تعداد کلیک  و مبلغ مزایده دارد. هر چه مبلغ بیشتری برای مزایده پیشنهاد دهید تبلیغ شما در جای بهتر و بالاتری از صفحه قرار می گیرد.

چرا گوگل ادوردز؟

مشتری های بیشتری را جذب کنید.

اگر می خواهید بازدید های بیشتری در وب سایت خود داشته باشید، میزان فروش آنلاین خود را بالا ببرید، تماس های تلفنی داشته باشید یا اینکه مشتری ها را برای چیز های دیگری به سمت وب سایت خود بکشید؛ تبلیغات گوگل بهترین گزینه است.

در زمان درست با اشخاص درست ارتباط داشته باشید.

وقتی مردم چیز خاصی را جستجو می کنند. وب سایت و پیشنهاد های شما توسط اشخاص مطلوب دیده می شود.

به صورت منطقه ای و جهانی تبلیغ کنید.

مشتری های معینی را در منطقه، شهرها، و کشور های مختلف هدف قرار دهید. و حتی می توانید به صورت شعاعی به مشتری های با موقعیت خاصی را در مقیاس کوچکتر هدف قرار دهید.

اگر به ما نیاز دارید، شرکت کپی فای کمک می کند کمپین های خود را مدیریت کنید. اگر سوالاتی در این زمینه دارید شرکت کپی فای به شما مشاوره رایگان تبلیغات گوگل می دهد.

شیوه تبلیغ خود را برای رسیدن به مشتری انتخاب کنید.

با جستجوی تبلیغات حاوی متن، نمایش تبلیغات گرافیکی، تبلیغات ویدیویی یوتویوب، تبلیغات درون موبایل شما روش های متنوعی برای رسیدن به مشتری هدف را دارید.

چرا باید از ادوردز استفاده کنم؟

در زیر به ۱۰ مورد از دلایل انتخاب ادورز اشاره می کنیم:

چرا باید از گوگل تبلیغات استفاده کرد؟

“چرا ادوردز؟” و “آیا گوگل ادوردز کار می کند؟” دو کلیدواژه عبارتی های هستند که معمولا در گوگل جستجو می شوند. این نشان می دهد که بازاریاب ها و صاحبان کسب وکارها در مورد تبلیغات گوگل شنیده اند اما از کاربرد آن مطمئن نیستند و نمی دانند که گوگل ادوردز چگونه برای آن ها مفید واقع می شود.

ما معتقدیم که تبلیغات گوگل و سیستم موفقیت آمیز تبلیغاتی پرداخت با ازای هر کلیک شرکت گوگل برای تمام کسب وکار های گوناگون راه چاره است.

استفاده از ادوردز (و یا هر پلتفورم پرداخت به ازای کلیک) نیاز به زمان و هزینه دارد. اما هزاران کسب وکار فعال معتقدند که هزینه و زمان گذاشته شده به نتایج حاصل سنجش پذیر بوده و ادوردز در تحول کسب وکار نقش اساسی دارد. ما چند صفحه به منظور نحوه استفاده از گوگل ادوردز اختصاص داده ایم.

در این مطلب ما به سوالات شما در رابطه با چرایی استفاده از گوگل ادوردز پاسخ داده ایم.

قبل از اینکه که خواننده های سئو دوست (معتقد سئوکاری) عصبانی شوند، اجازه دهید عرض کنم که ما طرفدار این نیستیم که شما از PPC(تبلیغات به ازای هر کلیک) بجای سایر روش های بازاریابی استفاده کنید.

مثل همیشه ما یک کانال سالم و متعادل بازاریابی را معرفی می کنیم  که شامل جستجوی ارگانیگ، بازاریابی ایمیل، شبکه های اجتماعی وسایر منابع پیشگام است. (مطالب اخیر ورد استریم را در رابطه با راهنمایی ۱۰ مرحله ای ما را برای رنک شدن یک کلیدواژه مطالعه کنید.)

نحوه ی اختصاص بودجه بازریابی شما به میزان موثر بودن شبکه های بازاریابی بستگی دارد. اما اگر تا به حال از گوگل ادوردز استفاده نکرده اید و سوالاتی در باب محاسن استفاده از گوگل ادوردز دارید این مقاله برای شماست. نویسنده در زیر به ۱۰ دلیل استفاده از تبلیغات گوگل پرداخته است.

  • تبلیغات گوگل صعودپذیر است

یکی از مشکل ترین چالش های بازاریابان پیدا کردن منابع اصلی و مهم است. گوگل ادوردز به میزات بالایی صعودپزیر است. به همین خاطر برخی از کسب وکار ها سالانه میلیون ها دلارصرف تبلیغات ادوردز می کنند.

وقتی یک کمپین ادوردز ایجاد می کنید به یک نرخ سودآور تبدیل می شود. هیچ دلیلی برای هزینه محدود کمیپن نیست. می توانید بودجه PPC خود را افزایش دهید، طبیعتا سود و صعود شما رشد چشمگیری خواهد داشت. این روند گوگل ادوردز را به کسب و کار هایی که به زمان کمتری نیاز دارند اثربخش می کند.

  • ادوردز قابل اندازه گیری است

در مقایسه با روش های سنتی بازاریابی چون تلوزیون و روزنامه، بازاریابی آنلاین به صورت گسترده ای سنجش پذیر است. و PPC Adwords یکی از سنجش پذیرترین کانال های آنلاین است.

در سئو اندازه گیری دقیق خیلی سخت است. چون نمی دانید چه اقداماتی نسبت به افزایش و کاهش رنکینگ رخ داده است.  در شبکه های اجتماعی نیز اندازه گیری مشکل است، در مقایسه گوگل ادرودز خیلی شفاف اطلاعات متریک پی پی سی را در اختیار قرار می دهد و به شما فرصت سنجش میزان عملکرد هر چیزی را می دهد. و سریع می توانید تشخیص دهید که کمیپن شما نقش جذب یا دفع را بازی می کند.

  • تبلیغات گوگل انعطاف پذیر است

تبلیغات گوگل گزینه های زیادی را پیش روی شما می گذارد، می توانید طبق این گزینه ها کمپین خود را بسازید. هدف قرار دادن دقیق مخاطبانی که می خواهید. برای مثال با تبلیغات گوگل می توانید.

انحصاری کردن نوع کلیدواژه، برای مثال می توانید تبلیغات خود را برای کسانی که کلیدواژه مخصوص شما را جستجو می کنند؛ نشان دهید.

انواع تبلیغات در گوگل

از خدمات دیگر تبلیغات گوگل برای نمایش عکس محصولات، شماره تلفن و لینک های مختلف به وبسایت خود استفاده کنید. موقعیت جغرافیایی و حتی می توانید از چت ها استفاده کرده و آدرس ایمیل دریافت کنید.

مخاطب های خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی، زمان، زبان، مرورگر، نوع وسیله و چیز های دیگر محدود کنید.

بخش بزرگی از ترافیک سئو شما ممکن است ارزشی نداشته باشد برای مثال، وقتی شما دنبال بازدید های آمریکایی هستید دیگر بازدید ها از کشور اروپا عملا ارزشی نخواهد داشت، در تبلیغات گوگل دیگر نیازی نیست که تبلیغات خود را به تمام کشور نشان دهید.

دسترسی به شبکه های تبلیغاتی که در آن جستجو کاربرد ندارد برای مثال جمیل، یوتیوب و خیلی از سایت های شریک گوگل.

  • تبلیغات گوگل از سئو زودتر نتیجه می دهد

برای سایت ها و کسب وکار های تازه کار چند ماه طول می کشد که نتایج سئو خود را ببینند. این پدیده با نام جعبه شنی گوگل شناخته می شود و مردم فکر می کنند که گوگل به صورت عمدی سایت های جدید را در نتایج های جستجو کنار می گذارد. به عبارتی مشکل رقابت شدید است و برای وب سایت ها زمان می برد که خود را ثابت کنند، و اعتبار و لینک بدست آورند.

تبلیغات گوگل برای کسب وکارها و استارت آپ های تازه کار خیلی مفید است چرا که شما زیاد منتظر نمی مانید تا نتایج را تجربه کنید. در کنار کار سئو می توانید از گوکل ادوردز استفاده کنید و فورا تاثیرات آن را ببینید و بازدید های زیادی به کسب کنید. چون این کار خیلی سریع نتیجه می دهد و بهترین راه برای پاسخ به این پرسش است.

آیا کلیدواژه یا مخاطب مورد نظر شما ارزش سرمایه گذاری برای جستجوی اورگانیک را دارد یا نه!؟

اگر تبلیغات گوگل نتیجه ی مثبتی در برداشت شما می توانید در زمینه سئو بهتر تصمیم گرفته و در آن زمینه اقدام به تولید محتوا کنید. (تنها یکی از روش هایی است که نشان می دهد گوگل ادوردز در کنار سئو عملکرد عالی دارد)

به عنوان یک پوئن مثبت شما می توانید به صورت رایگان ار سرویس تبلیغات گوگل استفاده کنید.

در ۱۶ دسامبر ثبت نام کنید و یک ماه به صورت رایگان از گوگل ادوردز استفاده کنید.

  • تبلیغات گوگل معمولا راحت تر از سئو است

برای تعیین این موضوع چند دلیل اساسی وجود دارد. ولی در کل به این نتیجه می رسیم که سئوکاری به سعی و کوشش زیادی نیاز دارد، ابتدا باید سایت خود را منظم بروزرسانی کنید. دوم اینکه برای سئو حداقل یک تیم متشکل از ۳ تا ۵ نفر نیاز است که محتوای سئو سایت را تامین کنند و سایت نتایج مثبتی از سئو و بهینه سازی داشته باشد، در مقایسه تبلیغات گوگل این سختی ها را دور می زند و در کوتاه ترین زمان نتیجه بهتری را به ارمغان می آورد.

در کل یادگیری کار با تبلیغات گوگل خیلی راحت است و می توانید با مطالعه بخش گوگل ادوردز ما به کار تبلیغات در گوگل اقدام کنید.

  • تبلیغات گوگل از نتایج جستجوی اورگانیک جذاب تر است

روش های مختلف تبلیغ در گوگل، برای نمونه تبلیغ به صورت ویدیو در یوتیوب و شبکه های اجتماعی و موبایل ها کار تبلیغات را جذاب کرده است و مردم کلیک زیادی می کنند و نتایج خوبی در پی دارد. انگیزه گوگل در این دو سال اخیر برای گسترش روش های تبلیغ هم درآمد زیادی برای گوگل داشته است و هم فرصتی برای تبلیغ کننده هاست.

  • ترافیک ادوردز بهتر از جستجوی اورگانیک ثمره دارد

جستجوی اورگانیک عالی است ما منکر آن نیستیم! اما شواهدی است که نشان می دهد نتایج جستجویی که برای آن هزینه پرداخت کرده ایم ثمره زیادی داشته است.

چرا که نتایج که برای آن پول پرداخت کرده ایم هدفمند و با کیفیت است (طبق آن استراتژی های هدف قرار دادن مخاطب که در بالا به آن ها اشاره کردیم).

  • رقبای شما از تبلیغات گوگل یا همان گوگل ادوردز سود می برند

عبارت معروف:

همه از آن استفاده می کنند چرا تو استفاده نکنی!

وقتی معنا می یابد که سخن از کار بازاریابی موتور های جستجو به میان بیاید. مشاوران دیجیتال مارکتینگ بر این باورند که ثروت عظیمی در پشت در های بسته خوابیده است که یکی از کلید های رسیدن به این گنج استفاده از تبلیغات گوگل است.

چنانچه مایل به تبلیغات در گوگل هستید با ما تماس بگیرید.

گوگل ادوردز رایگان

در صورت سفارش تبلیغات از سایت کپی فای برای خرید های بیشتر از 200 دلار 100 دلار جایزه و برای خرید های زیر 200 دلار 75 دلار جایزه میدیم.

برچسب: تبلیغ در گوگل ادوردز، تبلیغات گوگل ادوردز، گوگل ادوردز رایگان، تبلیغات در گوگل ادوردز، ادورز، گوگل ادوردز رایگان

5 پاسخ

تعقیب

  1. […] می کنند. ما در یکی از مطالب قبلی اطلاعاتی را درباره ی تبلیغات گوگل ارائه کرده […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.