تلگرام این بار ضد فیلتر و همراه با پول دیجیتال وارد بازار می شود

Image result for telegram open network

تلگرام یکی از بهترین اپلیکیشن های پیام رسانی است که توانسته بود تمامی نیازهای یک فرد را به برنامه های چت و پیام رسانی و همچنین ایجاد و یا خواندن شبکه های اجتماعی، مرتفع کند. این عامل سبب شده است که مهاجرت از تلگرام به دیگر اپلیکیشن ها کار خیلی سخت و حتی نشدنی باشد.

کسانی که با روی کار آمدن تلگرام، در فضای مجازی برای خود کسب و کار راه اندازی کرده بودند، کسانی که از طریق تلگرام برای کسب و کار خود در دنیای واقعی بازار خرید و فروش پیدا کرده بودند و یا حتی کسانی که از تلگرام استفاده اقتصادی نمی کردند و صرفا جنبه تفریحی برایشان داشت با فیلتر شدن آن دچار سردرگمی شدند. ولی باید بگوییم پاوول دوورف خبر خوشایندی را به کاربران تلگرامی داده است که در زیر به مطالعه آن خواهید پرداخت.

نرم افزار پیام رسان محبوب با 180 میلیون کاربر، یعنی Telegram، پلتفرم (سیستم عامل) بلاک چین (Blockchain ) خود و ارز رمزنگاری مجازی را راه اندازی خواهد کرد. این پلتفرم جدید به نام  تون TON (شبکه باز شبکه تلگرام) خوانده می شود و قرار است براساس آخرین نسخه فن آوری Blockchain باشد.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که منظور از بلاک چین و رمزنگاری مجازی چیست؟

پایگاه داده ای که در فناوری بلاک چین استفاده شده است کاملا متفاوت است. این یکی از ویژگی های متمایز و مهم از فن آوری بلاک چین است. این دیتابیس هیچ مدیری ندارد و توسط هیچ کسی نمی تواند کنترل شود. حتی توسعه گران فقط می توانند تغییراتی ایجاد کنند اما نمی توانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل به این فناوری، فناوری غیر متمرکز می گویند. بنابراین بلاک چین امکان ضدسانسور یا همان فیلتر شدن را به تلگرام می دهد.

Слухи о платформе TON (Telegram Open Network)

ارز رمزنگاری شده یا ارز دیجیتال نوعی پول دیجیتال می باشد که واسط مبادلات هستند و از رمزنگاری جهت بالا بردن امنیت تراکنش های مالی و مدیریت ایجاد واحدهای پولی جدید بهره می برند.

چند مورد  ازمزیت های TON در زیر بیان شده است:

  • همه کاربران کیف پول خود را دریافت می کنند.
  • با TON میلیون ها تراکنش در ثانیه می تواند انجام شود.
  • قابلیت ارتباطات نامحدود.
  • معاملات فوری بدون زنجیره.

پول TON که با نام Gram شناخته خواهد شد، قرار است به‌عنوان یک ارز رمزنهاد روی اپ فعلی تلگرام سوار شود تا خرید و فروش در این محیط مجازی انجام شود. طبق قوانین این شبکه جدید تلگرام، ۲ درصد از گرام‌ها برای خود شرکت ذخیره خواهد شد و ۵۲ درصد از آن برای جلوگیری از سفته‌ بازی تحت کنترل قرار خواهد گرفت. عرضه این ارز رمزنهاد فعلا بدون محدودیت است.

سوال دیگری که ممکن است ذهن خواننده را درگیر کند این می تواند باشد که مزیت اینکه هر کاربر کیف پول خود را دریافت می کند چیست؟ باید بگوییم این کیف پول‌ها این امکان را به کاربران می‌دهند که بدون وابستگی به مؤسسات بانکی پول‌های خود را انتقال دهند زیرا این پولی هست که ردیابی نمی شود، کاربران بجای بانک و پرداخت از درگاه های بانکی از ارز دیجیتال تلگرام(گرم) استفاده خواهند کرد و همچنین دیگر نیاز نخواهد بود کاربران بلاک چین را دانلود کنند.

Что такое ICO и зачем Telegram его проводить

آیا برای خرید پول تلگرام هزینه پرداخت میکنید؟

باید بگوییم شرکت تلگرام در حال حاضر فروش محدودی از گرام را که ارزشی معادل ۵۰۰ میلیون دلار دارد را بررسی می کند که می تواند آن را به بزرگ ترین ارز دیجیتال خصوصی که تا به حال مطرح شده است، تبدیل کند. در ماه مارس عرضه اولیه این ارز شروع خواهد شد و علاقمندان می توانند شانس خود را برای سرمایه گذاری بر روی آن بیازمایند.

ارز دیجیتال تلگرام در مقایسه با بیت کوین سریع تر خواهد بود. زیرا با بیت کوین در هر ثانیه، ۷ تراکنش جهانی قابل انجام است؛ در حالیکه شبکه تلگرام در هر ثانیه حدود یک میلیون تراکنش را انجام خواهد داد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *