نمونه کار تولید محتوا برای وب سایت

مجموعه کپی فای سال های متمادی است که در حوزه بازاریابی محتوایی و تولید محتوای وب سایت شرکت ها فعالیت می کند. با توجه به درخواست مشتری های بلقوه ما تصمیم گرفتیم صفحه نمونه کار تولید محتوا را طراحی کنیم.

آیا کپی فای فقط برای وب سایت تولید محتوا می کند؟

پاسخ: تولید محتوا برای وب سایت فقط بخش کوچکی از فعالیت های کپی فای در حوزه تولید محتواست. ما در این صفحه برخی از مشتری های خود را که خدمات تولید محتوا برای وب سایت ارائه دادیم؛ معرفی می کنیم.

آژانس مسافرتی هواپیمایی مینار سفر

آژانس مسافرتی هواپیمایی مینار سفر

آژانس مسافرتی هواپیمایی مینار سفر

یکی از مشتری های شرکت کپی فای آژانس مسافرتی هواپیمایی مینار سفر است که با اهداف بازاریابی محتوایی از کپی فای درخواست کرد که برای این مجموعه تولید محتوا کند. کپی فای با توجه به تصمیم سئوکار و استراتژیست محتوای مینار سفر آقای شهرویی، مقالاتی را تحت عنوان تور برای این مجموعه نوشت.

علاقمندان می توانند به این سایت مراجعه کنند و نمونه کار های تولید محتوای کپی فای را بررسی کنند.

هدفی که مینار سفر از تولیدمحتوا داشت، شناساندن کشور های توریستی بود. البته با توجه به کلیدواژه هایی که استفاده می کردیم، تمام تلاش مجموعه کپی فای در کنار نوشتن محتوای با کیفیت و جذاب، بهینه سازی محتوا بود.

در مدت 3 الی 4 ماه توانستیم بسیاری از کلید واژه های هدف مینار سفر را در صفحه نتایج گوگل رنک کنیم.

برای نگارش محتوای مینار سفر از چه روشی استفاده کردید؟

از آن جایی که مقالات مینار سفر در سطح عمومی بودند، ما به روان بودن و خواندنی بودن محتوا تاکید داشتیم. روشی که به کار می بردیم تلفیقی از ترجمه و تالیف بود. از منابع خارجی مخصوصا مطالبی که به زبان انگلیسی رنک شده هم استفاده می کنیم. البته فقط به منابع خارجی متکی نیستیم. همیشه سعی می کنیم با زیبا نوشتن مخاطب را جذب کنیم.