کپی فای

آژانس دیجیتال مارکتینگ

کپی فای رو بیشتر بشناسید

نام کپی فای سال‌هاست در ذهن قشر فرهیخته جامعه و مجموعه‌های فعال در حوزه کسب‌وکار به زیبایی نقش بسته است. فعالیت اصلی کپی فای در حوزه دیجیتال مارکتینگ است. این مجموعه با ارایه خدمات تولید محتوا و کپی رایتینگ (Copywriting) شکل گرفت. اما در ادامه فعالیت خود به مرور خدمات سئو و بهینه سازی، طراحی سایت و ایمیل مارکتینگ، رپورتاژ و کتاب به مجموعه اضافه کرده است.

چیزی که کپی فای را متمایز می‌کند

هر مجموعه‌ای بدون شک ویژگی‌هایی دارد که آن را در بین شلوغی متمایز می‌کند. کپی فای همیشه جزو اولین‌ها بوده است. چه از جهت نوآوری و چه از جنبه ارایه خدمات و مشتری مداری این مجموعه خاطرات شیرینی در ذهن کاربرانش به یادگار گذاشته است. گفتنی است که روحیه تیمی و توام با موفقیت سوخت ما را برای حرکت در مسیری که به مقصد خود انتخاب کرده‎‌ایم، تامین می‌کند.

  • نوآوری
  • مشتری مداری
  • مشاوره رایگان در حوزه فعالیت مجموعه
  • گفتگو با لحنی دوستانه و تیمی با کسب‌وکارها و مشتریان
  • پشتیبانی 24/7
  • قیمت‌های قابل رقابت

آنچه برای ما مهم است

کپی فای فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده است. این مجموعه اهداف بلند بالایی در سر دارد. ما برای هر خدماتی که انجام می‌دهیم مسئول و پاسخ‌گو هستم و تلاش ما بهترین و ماندگار بودن است.

عهدیه صارمی

عهدیه صارمی

صاحب امتیاز

بنده مسئول و صاحب امتیاز این استارت اپ هستم. علاقه من به آی تی و کار تیمی انگیزه مرا برای رشد و توسعه این کسب‌وکار بیشتر می‌کند.
ما در کپی فای تلاش می‌کنیم بهترین خدمات را برای بهترین‌ها ارایه دهیم.

علی خانی نژاد

علی خانی نژاد

CEO

بهترین چیزی که در زندگی دوست دارم انجام کار‌های جدید و قرارگیری در موقعیت‌های چالش برانگیز است.
کپی فای این فرصت طلائی روی پیش رو من گذاشت و توانستم از کار و تحقیق لذت ببرم. فعالیت‌هایی که در استارت اپ کپی فای انجام می‌دهم تازگی دارد و هر روز با اندیشه‌های جدید آشنا می‌شوم.

پیام خانی نژاد

پیام خانی نژاد

مدیر فنی

من مدیرفنی و founder سایت کپی فای هستم. بیشتر دوست دارم در حاشیه باشم و فرایند‌ها رو طراحی و مانیتور کنم. اغلب کار‌های فنی، در بعضی موارد تولید محتوا و تعریف استراتژی محتوایی به کمک تیم طراحی و توسعه میدیم. هرکسی هرجا مشکل داشته باشه سعی می‌کنم اولین نفر باشم که به کمک میرم و به تیم خودمون افتخار می‌کنم.

مهدی دایلاری

مهدی دایلاری

مسئول روابط عمومی

اسمم مهدی هست. استارت آپ کپی فای می‌خواد به رفاه و آسایش مردم تو عصر تکنولوژی سرعت بده ما هم این کارو با کمک همدیگه با جدیت شروع کردیم.
کپی فای مکانی برای بروز استعدادها و کشف ظرفیت‌های افراد تلاشگر هست.
من مسئول روابط عمومی کپی فای هستم بیشتر کارهای اداری و رفت و آمد به شهرهای مختلف رو انجام میدم
بحث‌های رپورتاژ خبری و ایجاد ارتباط تو حیطه من هست.
من با کپی فای به روزهای آینده خوشبین‌تر شدم و آن را فرصتی ویژه دیدم که می‌توانیم جامعه و زندگی افراد را متحول کنیم.

دردی پرشور

دردی پرشور

مدیر مارکتینگ

دردی پرشور مسئول ایمیل مارکتینگ و محتوانگار سایت کپی فای
به عقیده‌ی من همه‌ی کسب و‌کار ها باید بتوانند خود را به بهترین شکل به مخاطبان خودشان معرفی کنند. من به کسب‌و‌کار ها کمک می‌کنم پیام‌های ایمیلی خود را به بهترین شکل به مخاطبان خود برسانند. آشنا شدن با تیم کاری کپی فای و فعالیت با آن‌ها یکی از بهترین اتفاق های زندگی من بود

شفیقه آقابابازاده

شفیقه آقابابازاده

وب مستر

برای دستیابی به موفقیت‌های جدید، شما بايد در محيط و فضايي باشيد كه نوآوري، مورد پذيرش باشد و اين در همه جا واقعيت ندارد. کسب و کار اینترنتی همیشه برای من جذاب بوده، کپی فای شانس من برای فعالیت در این زمینه‌ها و رسیدن به اهداف بلندمدتم هست.