پیام خانی نژاد

پیام خانی نژاد

مدیر فنی

من مدیرفنی و founder سایت کپی فای هستم. پیام بیشتر دوست دارم در حاشیه باشم و فرایند ها رو طراحی ومانیتور کنم. اغلب کار های فنی،در بعضی موارد تولید محتوا و تعریف استراتژی محتوایی به کمک تیم طراحی و توسعه داده میدیم. هرکسی هرجا مشکل داشته باشه سعی میکنم اولین نفر باشم که به کمک میرم و به تیم خودمون افتخار میکنم.

مهدی دایلاری

مهدی دایلاری

مسئول روابط عمومی

اسمم مهدی هست. استارت آپ کپی فای میخاد به رفاه و آسایش مردم تو عصر تکنولوژی سرعت بده ما هم این کارو با کمک همدیگه با جدیت شروع کردیم.
کپی فای مکانی برای بروز استعدادها و کشف ظرفیتهای افراد تلاشگر هست.
من مسئول روابط عمومی کپی فای هستم بیشتر کارهای اداری و رفت و آمد به شهرهای مختلف رو انجام میدم
بحث های رپورتاژ خبری و ایجاد ارتباط تو حیطه من هست.
من با کپی فای به روزهای آینده خوشبین تر شدم و آن را فرصتی ویژه دیدم که می توانیم جامعه و زندگی افراد را متحول کنیم.

علی خانی نژاد

علی خانی نژاد

مدیر تولید محتوا

بهترین چیزی که در زندگی دوست دارم انجام کار های جدید و قرارگیری در موقعیت های چالش برانگیز است.
کپی فای این فرصت طلائی روی پیش رو من گذاشت و توانستم از کار و تحقیق لذت ببرم. فعالیت هایی که در استارتاپ کپی فای انجام می دهم تازگی دارد و هر روز با اندیشه های جدید آشنا می شوم.

دردی پرشور

دردی پرشور

مدیر مارکتینگ

دردی پرشور مسئول ایمیل مارکتینگ و محتوانگار سایت کپی فای
به عقیده ی من همه ی کسب و کار ها باید بتوانند خود را به بهترین شکل به مخاطبان خودشان معرفی کنند. من به کسب و کار ها کمک می کنم پیام های ایمیلی خود را به بهترین شکل به مخاطبان خود برسانند. آشنا شدن با تیم کاری کپی فای و فعالیت با آنها یکی از بهترین اتفاق های زندگی من بود

شفیقه آقابابازاده

شفیقه آقابابازاده

وب مستر

برای دستیابی به موفقیت های جدید ، شما بايد در محيط و فضايي باشيد كه نوآوري، مورد پذيرش باشد و اين، در همه جا واقعيت ندارد. کسب و کار اینترنتی همیشه برای من جذاب بوده ، کپی فای شانس من برای فعالیت در این زمینه ها و رسیدن به اهداف بلندمدتم هست.